Tomasz Karolak w Radiu ZET: "Listy do M. 3 już nakręcone, znów gram Mikołaja. Grana postać nie jest mi obca. Jako student tak pracowałem"

02.10.2017 10:27

Tomasz Karolak w szczerym do bólu wywiadzie Szymona Majewskiego opowiedział o swojej metamorfozie, operacji, o refleksjach związanych z wzięciem udziału w komitecie poparcia dla Bronisława Komorowskiego, a także o nadchodzącej, trzeciej części Listów do M. Zobacz i posłuchaj wywiadu z popularnym aktorem.

„Listy do M. 3” - zobacz najnowszy zwiastun filmu.

Obsada „Listów do M. 3” składa się ze znanych nazwisk. W skład trzeciej części wchodzą: Agnieszka Dygant, Katarzyna Zielińska, Tomasz Karolak oraz Piotr Adamczyk. Nie zobaczymy jednak jednej z ulubionych par filmu, czyli Romy Gąsiorowskiej oraz Macieja Stuhra. W zamian za to produkcja zebrała plejadę gwiazd, które uzupełnią skład aktorski. W „Listach do M. 3” zobaczymy takie nazwiska, jak: Borys Szyc, Bartek Obuchowicz, Zbigniew Zamachowski, Magdalena Różczka (dziennikarka Radia ZET), Danuta Stenka (realizatorka Radia ZET), Iza Kuna czy Andrzej Grabowski. Zobaczymy również nowe twarze. Do obsady „Listów do M. 3” dołączyli: Filip Pławiak, który znany jest z filmów „Bikini Blue”, „Czerwony pająk”, czy „Demon” oraz Katarzyna Zawadzka, znana nam z serialu „Prawo Agaty” oraz „Powiedz TAK!”. 

Radio ZET jest patronem medialnym filmu. Już niebawem na antenie Radia ZET specjalne wydania "Listów do M." z Magdaleną Różdżką.

Premiera filmu „Listy do M. 3”

Kiedy możemy się spodziewać premiery filmu? Już 10 listopada! Na oficjalnym profilu na Facebooku pojawił się plakat zapowiadający kolejną produkcję z datą premiery!  

listy-do-m-3-432826-GALLERY_600

Warto Rozbawiać w Radiu ZET! W każdą niedzielę po 18:00

Oceń