Szymon Majewski zatańczy w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami?! Wywiad z Iwoną Pavlović [WIDEO]

16.04.2018 17:10

Utytułowana tancerka, sędzia w wielu międzynarodowych konkursach tanecznych, trenerka tańca. Od kilkudziesięciu lat ocenia gwiazdy w programie „Taniec z gwiazdami”. Swoim charakterem i zamiłowaniem do czarnego koloru zapracowała sobie na miano Czarnej Mamby. W wywiadzie dla Radia ZET zdradza, kogo najchętniej zwerbowałaby do „Tańca z Gwiazdami”, jak duchowo podchodzi do tańca, oraz o tym, jak radzi sobie z hejterami i groźbami. Zobacz szczery wywiad Szymona Majewskiego z Iwoną Pavlović.

W kolejnej części wywiadu, tancerka opowiedziała o tym, dlaczego taniec jest najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą formą dobrego flirtu. Także, albo szczególnie dla tych, którzy podczas tańca potrafią tylko bujać się z boku na bok. Szymon w tej części poruszył z Iwoną także kilka ważnych kwestii. Iwona zdradziła także przepis na wieloletni sukces tanecznego show, które mamy przyjemność oglądać już ponad dekadę.

W trzeciej części wywiadu Szymona został poruszony temat gróźb i hejtów w kierunku Iwony. Tancerka na antenie Radia ZET odniosła się bardzo szczegółowo o tym, jak Angelika Mucha, znana jako LittleMooonster96, razem ze swoim partnerem z „Tańca z Gwiazdami”, Rafałem Maserakiem, wyśmiali ze swoimi fanami Iwonę Pavlović. Co o tej sytuacji myśli jurorka? 

Więcej wywiadów Szymona

Premierowy wywiad Szymona można usłyszeć w każdą niedzielę po godz. 18:00 na antenie Radia ZET. Zaś na podstronie programu naszego brodatego dziennikarza dostępne są wszystkie dotychczasowe wywiadu w formie wideo.  

Oceń