Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

7 sierpnia Kayah i C-BooL wystąpią podczas "The Tall Ships Races" w Szczecinie [SZCZEGÓŁY]

01.08.2017 15:00

Po raz trzeci do Szczecina przypłyną największe żaglowce świata. W tym roku finał regat po Bałtyku odbędzie się w dniach 5 – 8 sierpnia. Mieszkańcy i turyści mogą w tym czasie liczyć na wiele atrakcji. Jedną z nich jest koncert polskiej wokalistki, Kayah, która wystąpi na scenie przy Wałach Chrobrego, 7 sierpnia o godz. 20.00. Patronem tegorocznego The Tall Ships Races jest Radio ZET. 

7 sierpnia Kayah i C-BooL wystąpią podczas "The Tall Ships Races" w Szczecinie [SZCZEGÓŁY] fot. ons.pl

7 sierpnia będzie dobrym dniem dla fanów polskiej wokalistki Kayah oraz C-Bool’a. Artyści wystąpią na specjalnym niebiletowanym koncercie. Kayah będzie można zobaczyć i usłyszeć w poniedziałek od godz. 20.00. Po niej na scenie przy Wałach Chrobrego pojawi się C-Bool, a cały koncert poprowadzi Marcin Wojciechowski. Ponadto przez cały czas trwania finału regat, na antenie będzie można usłyszeć relacje reporterskie dedykowane tej imprezie. 

Dołącz do wydarzenia na FB

Line up:

18:00 – 20:00             DJ Jędrzej ZORAN Świerczyński

20:00 – 21:20             Kayah

21:30 – 23:00             C-BooL 

Miejsce: Wały Chrobrego, Szczecin

Kiedy: 07.08.2017 godz. 18:00 - 23:00

Nazwa wydarzenia: KONCERT RADIA ZET – KAYAH I C-BOOL

KAYAH

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów jak “Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“, „Śpij Kochanie Śpij”, czy świąteczny „Ding Dong”. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat. Swój pierwszy autorski album – “Kamień” wydała w 1995 roku. Płyta został świetnie przyjęta przez krytyków i całą branżę muzyczną, a sama artystka od razu zyskała rzeszę wiernych fanów.

Od tego czasu, Kayah wydała 10 albumów prezentujących jej fascynacje muzyką folkową (”Kayah i Bregović”, “Transoriental Orchestra), klubową (“Zebra”, “JakaJaKayah”, “Stereo typ”), soulową i jazzową (“Kamień”, “Skała”), a nawet klasyczną (“Kayah & Royal Quartet”). W jej dorobku znalazła się również płyta z cyklu “MTV Unplugged”, do której nagrania Kayah została zaproszona jako pierwsza artystka z Europy Środkowo-Wschodniej. Płytą podsumowującą pierwszy etap działalności artystycznej Kayah był dwupłytowy album “The Best and The Rest” wydany w 2005 roku, którym artystka jednocześnie pożegnała się z byłą wytwórnią Sony BMG i rozpoczęła wydawanie płyt we własnej wytwórni płytowej KAYAX, którą założyła wspólnie ze swoim wieloletnim menedżerem i przyjacielem - Tomikiem Grewińskim. W swojej wytwórni KAYAX, Kayah promuje utalentowanych artystów, którzy zachwycili ją swoją muzykalnością, charyzmą i olbrzymim talentem oraz osobowością. Firma ma na koncie już ponad 90 publikacji muzycznych i książkowych. 

C-BooL

C-BooL czyli Grzegorz Cebula urodzony 30.05.1981 w Pyskowicach na Śląsku. Polski DJ i producent muzyczny oraz właściciel wytwórni C-Wave Records. Z muzyką klubową związany od najmłodszych lat. Jako DJ czynnie pracuje od 1998 roku. Produkcją muzyki zajmuje się̨ od 2002 roku.

W 2016 roku ukazał się singiel “Never Go Away”, który nadaje produkcjom C-BooL’a  spokojniejszy, jednak nadal klubowy charakter. Singiel w Polsce uplasował się na pierwszych miejscach radiowych i telewizyjnych list przebojów oraz był najczęściej granym nagraniem w polskich stacjach radiowych i telewizyjnych, co potwierdziły najwyższe pozycje w zestawieniach list Airplay Radio i Airplay TV. Ponadto wpiął się na pierwsze miejsce w polskiej liście Shazam oraz zdobył szczyt listy TOP 50 Polish Dance Chart – czyli listy utworów najczęściej granych w klubach w Polsce. Wszystkie te osiągnięcia uczyniły go jednym z najpopularniejszych hitów Wakacji 2016. “Singiel otrzymał w Polsce status Diamentowej Płyty. Jesienią 2016 ukazał się kolejny singiel artysty nagrany z pochodzącą
z Wietnamu wokalistką Giang Pham zatytułowany “Magic Symphony”. Nagranie, podobnie jak poprzedni singiel wspięło się na szczyt radiowego Airplaya w Polsce oraz otrzymało status Poczwórnej Platynowej Płyty.

W roku 2017 C-BooL wydaje swój kolejny, trzeci singiel z wokalistką Giang Pham zatytułowany “DJ Is Your Second Name”. Nagranie w ciągu 2 tygodni od swojej premiery wspina się na 1 miejsce polskiej listy Shazam, 1 miejsce w Muzodajni, 2 miejsce w iTunes PL, a teledysk po 2 miesiącach przekracza 11 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Nagranie ma szanse podbić wakacyjne playlisty i stać się kolejnym z rzędu hitem wakacji od C-BooL’a . Wszystkie teledyski C-BooL’a w serwisie YouTube w sumie wyświetlono już prawie 85 milionów razy.

Oceń