Gorąca atmosfera i tłumy fanów na pierwszym w historii koncercie Red Bull Tour Busa w Radomiu

16.06.2017 13:04

Red Bull Tour Bus z sukcesem zamknął połowę swojej tegorocznej podróży po Polsce. Koncert w Radomiu był pierwszą wizytą w historii zarówno muzycznego autobusu, jak i w karierze Natalii Nykiel. Publiczność nie zawiodła i gorąco przywitała gości.

Gorąca atmosfera i tłumy fanów na pierwszym w historii koncercie Red Bull Tour Busa w Radomiu fot. Kin

Tegoroczna podróż Red Bull Tour Bus po Polsce dopiero przekroczyła połowę dystansu a już pełna jest niezapomnianych momentów. Po wyjątkowym koncercie w Rzeszowie, gdzie zgromadzona publiczność odśpiewała członkowi zespołu życzenia urodzinowe, przyszedł czas na największy ośrodek miejski w widłach Wisły i Pilicy. Zarówno Natalia Nykiel, jak i Red Bull Tour Bus po raz pierwszy zawitali do Radomia. A to dzięki głosom mieszkańców, którzy ściągnęli muzyczny autobus do swojego miasta.

 

„Radom był dla nas zagadką, bo to jedno z tych miast, w których dotąd nie byliśmy.” – zdradziła Natalia po koncercie – „Już przyjeżdżając na miejsce koncertu widzieliśmy jak dużo ludzi zmierza w kierunku placu, więc liczyliśmy na dużo energii od publiczności.” Niska temperatura nie wystraszyła fanów Natalii Nykiel, którzy na długo przed otwarciem bram czekali na piosenkarkę. Plac przed Urzędem Miasta w Radomiu wypełniony był po brzegi.

 

Roztańczona i rozśpiewana publiczność dorównywała piosenkarce bez wytchnienia do ostatniej minuty. Natalia Nykiel zaprezentowała w Radomiu repertuar z debiutanckiej płyty „Lupus Electro”, jak i singiel „Spokój” z nadchodzącego wielkimi krokami kolejnego wydawnictwa artystki. Specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus piosenkarka, wraz ze swoim zespołem, przygotowała nowe, mocniejsze aranżacje utworów. Zostały one bardzo gorąco przyjęte przez radomską publiczność.

 

„Radomianie powitali nas głośno śpiewając nie tylko przeboje, ale także żywo reagując na premierowe utwory, które gramy podczas tej trasy. No i to był pierwszy koncert, na którym ludzie chórem śpiewali Spokój. To zawsze mega ekscytujące, jak w zaledwie kilka tygodni po premierze nowego singla ludzie wykrzykują z nami refreny! Radom, dziękujemy!” – komentowała entuzjastycznie artystka.

 

Koncert w Radomiu był czwartym na trasie Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel na pokładzie. Do tej pory autobus odwiedził Gliwice, Częstochowę i Rzeszów, a każdy z koncertów podnosił poprzeczkę energii i zaangażowania publiczności. Wydarzenie w Radomiu nie tylko sprostało zadaniu, ale także wyróżniło się na tle poprzednich. Było todotychczas najgorętsze przyjęcie koncertu w tej edycji Red Bull Tour Bus. Mocno zaangażowana publiczność bez ustankubyła w kontakcie z artystką oraz co chwilę skandowała jej imię. Kilkaset osób zgromadzonych na placu wraz z nią odśpiewało największy hit Natalii zatytułowany „Error”, tym samym udowadniając, że wygrana w głosowaniu na miasta była jak najbardziej zasadna.Dzięki genialnej atmosferze stworzonej przez publikę pierwsza wizyta Red Bull Tour Bus i Natalii Nykiel w Radomiuna długo zapadnie w pamięć artystom.

 

Autobus z Natalią Nykiel na pokładzie zatrzyma się jeszcze w: Słupsku, Bydgoszczy  i Olsztynie.

Oceń