Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gorące przyjęcie Natalii Nykiel w Słupsku. Do końca trasy jeszcze tyko dwa koncerty!

19.06.2017 12:38

Red Bull Tour Bus koncertem w Słupsku rozpoczął ostatni etap swojej tegorocznej podróży po Polsce. Piąty koncert trasy odbył się w malowniczej lokalizacji na Placu Zwycięstwa. Znajdujący się u stóp zabytkowego Ratusza Miejskiego w całości wypełnił się fanami Natalii Nykiel.

Gorące przyjęcie Natalii Nykiel w Słupsku. Do końca trasy jeszcze tyko dwa koncerty! fot. Paweł Zanio

Muzyczny autobus gościł na swojej scenie już takich artystów jak: Brodka, Dawid Podsiadło czy Pezet. W tym roku ponownie wyruszył do siedmiu miast wybranych w internetowym głosowaniu. Po przemierzeniu niespełna 2000 km dotarł do Słupska – miasta, w którym ani Red Bull Tour Bus ani Natalia Nykiel dotychczas nie gościli. „Słupsk był jednym z najbardziej zaangażowanych miast już na etapie głosowania, co sprawiło, że jechaliśmy do tego miasta z wielkim entuzjazmem. To była nasza pierwsza wizyta tutaj i zapamiętamy ją na długo.” – komentowała piosenkarka. 

Plac Zwycięstwa jeszcze przed otwarciem bram systematycznie wypełniał się oczekującymi fanami artystki, by w momencie rozpoczęcia się koncertu zapełnić się w całości. Natalia Nykiel wkroczyła na scenę po gorącej zapowiedzi Marcina Wojciechowskiego. Przywitana burzą oklasków przez sympatyków ze Słupska rozpoczęła ponad półtoragodzinne show składające się z utworów w nowej, mocniejszej aranżacji, która przypadła do gustu słuchaczom. Natalia specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus powiększyła skład swojego zespołu o gitarzystę – Krzysztofa Zagajewskiego. Muzycy wykonali m.in. utwór "Pół dziewczyna" czy najnowszy hit "Spokój” promujący następne wydawnictwo Natalii Nykiel, którego premiera już jesienią.

Więcej z wczorajszego wydarzenia można zobaczyć na naszym Instagramie

Tłum fanów gorąco przywitał piosenkarkę. Przez cały koncert wspólnie z nią śpiewali kolejne utwory. Sama Natalia przyznała, że tak niesamowitego przyjęcia nie miała jeszcze na trasie Red Bull Tour Bus i dodała „Tuż przed wyjściem na scenę usłyszeliśmy, że przestrzeń dla publiczności jest wypełniona po brzegi, co nas zelektryzowało, a reakcje publiczności od pierwszych numerów nas dosłownie porwały. Było fantastycznie, dziękujemy! Liczymy, że będziemy mogli szybko tu wrócić!”

Koncert w Słupsku był piątym z serii siedmiu przystanków tegorocznej trasy. Na występ piosenkarki czekają jeszcze Bydgoszcz i Olsztyn. Do województwa kujawsko-pomorskiego muzyczny autobus zawita już dziś, 19 czerwca, zaś Olsztyn odwiedzi 21 czerwca, kończąc tym samym tegoroczną trasę po Polsce.

Wszystkie koncerty prowadzi gospodarz muzycznego programu Radia ZET - Marcin Wojciechowski. Poza tym, na antenie ZETki w jego programie można wygrać możliwość spotkania się z Natalią.

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel

06.06 GLIWICE

07.06 CZĘSTOCHOWA

13.06 RZESZÓW

14.06 RADOM

18.06 SŁUPSK

19.06 BYDGOSZCZ

21.06 OLSZTYN

Źródło: RedBull

Oceń