Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel na ostatniej prostej. Przed nami ostatni koncert w Olsztynie

21.06.2017 12:46

Red Bull Tour Bus ponownie zawitał do Bydgoszczy. Tym razem na dachu muzycznego autobusu wystąpiła Natalia Nykiel, która porwała tłum zgromadzonych na Wyspie Młyńskiej. Podczas koncertu artystka zapowiedziała premierę klipu do utworu „Spokój”. Można go już oglądać tutaj.

Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel na ostatniej prostej. Przed nami ostatni koncert w Olsztynie fot. Paweł Zanio

Red Bull Tour Bus zbliża się do końca tegorocznej podróży po Polsce. Gwiazdą trasy jest Natalia Nykiel, znana szerokiej publiczności ze swoich chwytliwych popowych kompozycji. W Bydgoszczy artystka wystąpiła w powiększonym składzie prezentując mieszkańcom nowe interpretacje swoich piosenek. Na trasę Red Bull Tour Bus do zespołu dołączył gitarzysta Krzysztof Zagajewski, dzięki czemu rozpoznawalne przez wielu melodie nabrały mocniejszego wydźwięku.

Koncert na Wyspie Młyńskiej był szóstym z siedmiu występów artystki. Natalia przyjechała do Bydgoszczy dzięki głosom internautów, którzy wybrali swoje miasto w internetowym wyścigu dwunastu lokalizacji. Była to kolejna wizyta artystki, jak i Red Bull Tour Bus w największej aglomeracji województwa kujawsko-pomorskiego.

Więcej z wczorajszego wydarzenia można zobaczyć na naszym Instagramie.  

„Bydgoszcz przywitała nas pięknym słońcem i znakomitą atmosferą na Wyspie Młyńskiej. Byłam tu już dwukrotnie, za pierwszym razem podczas klubowej trasy Error Tourdwa lata temu oraz gościnnie w Filharmonii podczas koncertu premierowego z projektem PawbeatsOrchestra.” – komentuje Natalia i dodaje - „Spotkaliśmy się z częścią publiczności, z którą już się znaliśmy oraz z zupełnie nową, która przyjęła nas równie gorąco. Dziś dostaliśmy jednak zupełnie inną energię niż dotychczas, czuliśmy się jak na dobrym letnim festiwalu!”. I rzeczywiście dało się to odczuć w serdecznej, wręcz przyjacielskiej atmosferze unoszącej się nad terenem koncertu. Publika żywo reagowała na słowa i piosenki śpiewane przez Natalię, nie pozwalając artystce zejść ze sceny. Szumnie wywołany, a tym samym gorąco przyjęty bis w postaci "Spokoju", nowego singla piosenkarki odśpiewany był przez tłum zgromadzonych. Co więcej, zapowiedziana z pokładu Red Bull Tour Bus przez Natalię premiera teledysku do tego utworu przyjęta została ogromnymi brawami. Wideoklip oglądać można na stronie www.redbull.pl/spokoj.

Wszystkie koncerty prowadzi gospodarz muzycznego programu Radia ZET - Marcin Wojciechowski. Poza tym, na antenie ZETki w jego programie można wygrać możliwość spotkania się z Natalią. 

Koncert w Bydgoszczy to ostatnia prosta na trasie muzycznego autobusu po Polsce. Artystkę w wyjątkowej odsłonie będzie można usłyszeć jeszcze tylko 21 czerwca w Olsztyniena Plaży w Kortowie, gdzie odbędzie się ostatni koncert tegorocznej trasy Red Bull Tour Bus. 

 

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel

06.06 GLIWICE

07.06 CZĘSTOCHOWA

13.06 RZESZÓW

14.06 RADOM

18.06 SŁUPSK

19.06 BYDGOSZCZ

21.06 OLSZTYN

otwarcie bram: g. 19:30

start koncertu: g. 20:30

WSTĘP WOLNY

Oceń