The Tall Ships Races w Szczecinie: Kayah i C-Bool porwali publiczność [RELACJA]

08.08.2017 12:38

Koncert Radia ZET na którym zagrali Kayah i C-BooL zakończył finał regat "The Tall Ships Races" w Szczecinie. Zobacz relację wideo z wczorajszego show popularnej wokalistki i utalentowanego DJ-a.

The Tall Ships Races w Szczecinie: Kayah i C-Bool porwali publiczność [RELACJA] fot. Radio ZET

Po raz trzeci do Szczecina przypłynęły największe żaglowce świata. W tym roku finał regat po Bałtyku odbył się w dniach 5 – 8 sierpnia. Mieszkańcy i turyści mogli w tym czasie liczyć na wiele atrakcji. Jedną z nich był właśnie koncert polskiej wokalistki. Kayah wystąpiła na scenie przy Wałach Chrobrego, 7 sierpnia o godz. 20.00. Po niej na scenie przy Wałach Chrobrego pojawił się C-BooL, a cały koncert poprowadził Marcin Wojciechowski - gospodarz wieczornego muzycznego pasma. Ponadto przez cały czas trwania finału regat, na antenie Radia ZET było można usłyszeć relacje reporterskie dedykowane tej imprezie, a także zobaczyć wszystko od kulis na naszym Instagramie oraz Facebooku

 

Tall Ships Races 2017 zakończone!

Ostatni dzień finału regat cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Żaglowce przez turystów były odwiedzane z bardzo dużą częstotliwością. Zarówno przez szczecinian, jak i turystów z innych miast, a nawet zza granicy. Niektóre okręty notowały nawet po dziesięć tysięcy wejść dziennie. Nic dziwnego, że szczecińskie nabrzeża już od wczesnych godzin przedpołudniowych wypełniały się kolejnymi zwiedzającymi. 

Oceń