Trasa Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel zakończona! [RELACJA]

22.06.2017 10:54

Kolejna podróż Red Bull Tour Bus po Polsce dobiegła końca. Muzyczny autobus zakończył swój kurs w Olsztynie, przy plaży w Kortowie, gdzie Natalia wystąpiła na dachu autobusu po raz ostatni. 

Trasa Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel zakończona! [RELACJA] fot. Paweł Zanio

Red Bull Tour Bus po raz kolejny przemierzył polskie drogi dostarczając zgromadzonej na koncertach publiczności niezapomnianych wrażeń. Tegoroczną gwiazdą trasy była Natalia Nykiel, wyjątkowa artystka znana ze swoich niepowtarzalnych piosenek bijących rekordy popularności na listach przebojów. Koncert w Olsztynie był ostatnim z siedmiu wydarzeń wchodzących w skład trasy Red Bull Tour Bus, której szlak wyznaczyli internauci w głosowaniu on-line.

Więcej ze wszystkich przystanków można zobaczyć na naszym Instagramie.  

Mieszkańcy Olsztyna wygrali występ Natalii Nykiel w swoim mieście w internetowym wyścigu miast. Muzyczny autobus zatrzymał na malowniczej przestrzeni przy Jeziorze Kortowskim, w okolicach olsztyńskiego miasteczka studenckiego. Publiczność wyczekiwała na artystkę już przed otwarciem bram, wywołując ją na długo przed rozpoczęciem występu. Natalia została przywitana gromkimi brawami fanów zapełniających przestrzeń placu aż po brzegi. „To był najbardziej wyczekiwany przez nas koncert i jednocześnie najbardziej stresujący, bo w Olsztynie dzięki zagranym tutaj dotychczas koncertom wiemy, że mamy już sporą, ale i wymagającą publiczność” – zdradziła Natalia.

Piosenkarka wraz z zespołem specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus przygotowała nowe aranże swoich utworów i powiększyła zespół o dodatkowego członka - gitarzystę Krzysztofa Zagajewskiego. Olsztyńska publika gorąco przywitała zmieniony repertuar oraz wyśpiewywała wersy piosenek wspólnie z Natalią. Koncertowa wersja utworów "Bądź duży", "Wilk" czy największego hitu Natalii "Error" porwała tłum do tańca, który skończył się wraz z wybrzmieniem ostatniego taktu zagranego przez zespół. Mieszkańcy Olsztyna, dzięki swojemu entuzjazmowi i zaangażowaniu, stworzyli wyjątkową atmosferę, w sam raz na zakończenie trasy.

Na przebój "Spokój" Natalii Nykiel możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

„Po tym, co dziś się wydarzyło nie możemy powiedzieć nic innego jak to, że to był wymarzony finał trasy! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w produkcję tych wyjątkowych 7 koncertów oraz publiczności wszystkich miast, które mogliśmy odwiedzić. Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!” – mówiła po koncercie Natalia.

Red Bull Tour Bus przemierzył w tym roku 2000 km, odwiedzając siedem miast, które wybrane zostały przez fanów Natalii Nykielw internetowym głosowaniu. Autobus zatrzymał się w Gliwicach, Częstochowie, Rzeszowie, Radomiu, Słupsku, Bydgoszczy i Olsztynie, gdzie zwieńczył swoją podróż po Polsce.

Wszystkie 7 koncertów poprowadził Marcin Wojciechowski, gospodarz muzycznego pasma "ZET na Punkcie Muzyki". To właśnie w tym programie można było wygrać spotkanie z gwiazdą tegorocznej trasy. 

Źródło: Mat. pras. Red Bull. 

Oceń