Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zgarnij bilety na koncert Bajmu w ramach cyklu „Krynica Źródłem Kultury” [SZCZEGÓŁY]

23.01.2018 11:43

13 stycznia rozpoczęła się czwarta edycja wyjątkowego wydarzenia, jakim jest cykl koncertowy „Krynica Źródłem Kultury”. Tegoroczna odsłona przyniesie 13 wydarzeń kulturalnych, które odbędą się w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. Wśród zaproszonych artystów znajduje się między innymi zespół Bajm. Bilety na ten koncert możesz zgarnąć na naszej antenie.

Zgarnij bilety na koncert Bajmu w ramach cyklu „Krynica Źródłem Kultury” [SZCZEGÓŁY] fot. ons.pl

Bajm to ikona polskiego pop-rocka. Zespół został założony w marcu 1978 r., a już pół roku później podbił cały kraj piosenką „Piechotą do lata”. Debiutancki album grupy ukazał się dopiero w 1983 r. i przyniósł takie hity, jak „Nie ma wody na pustyni”, „Co mi Panie dasz”, „W drodze do jej serca” i „Józek, nie daruję Ci tej nocy”. Zespół ma na swoim koncie 15 nagranych albumów, 3 miliony sprzedanych płyt, dziesiątki wygranych konkursów i nagród oraz ponad 5000 występów.

Słuchając uważnie wieczornej audycji Marcina Wojciechowskiego (18:00 - 22:00), masz szansę zgarnąć zaproszenia na ten oraz inne koncerty podczas trwającego cyklu koncertowego. Nasz prezenter osobiście poprowadzi koncert Bajmu.

krynica-2018_plakat_preview

Po raz kolejny koncertom w Krynicy towarzyszyć będą półfinałowe zmagania uczestników Festiwalu Supportów, którego zadaniem jest wyłonienie najciekawszych zespołów młodego pokolenia.
Dotychczas w ramach poprzednich trzech edycji w czasie 18 koncertowych tygodni odbyło się 55 wydarzeń kulturalnych, na których wystąpiło 40 topowych polskich artystów oraz zespołów supportowych. To aż 260 godzin muzyki na żywo!
Krynica-Zdrój to najsłynniejsze uzdrowisko w Polsce. Rocznie odwiedzana jest przez ponad milion turystów, z czego aż 200 tys. tylko w czasie samych ferii zimowych. Odrestaurowana Pijalnia Główna to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w mieście.
Warto dodać, że 13 stycznia w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju koncertem Zakopower rozpoczęła się kolejna edycja „Krynica Źródłem Kultury”. Radio ZET jest wyłącznym radiowym patronem medialnym cyklu.

Oceń