ZET na Punkcie Muzyki: Ania Wyszkoni o platynowej edycji „Jestem tu nowa”, utworach Łez i codziennym życiu [WIDEO]

27.10.2018 21:10

Ania Wyszkoni w „ZET na Punkcie Muzyki”. Artystka pochwaliła się specjalnym wydaniem albumu „Jestem tu nowa” z dodatkowymi utworami w wersjach akustycznych. Opowiedziała także o swoim codziennym życiu, dzieciach czy gotowaniu, a nawet powspominała wspólnie z Marcinem Wojciechowskim dawne czasy bez internetu i swoje piosenki z czasów grupy Łzy. Przyznała również, że pracuje już nad nową muzyką.

Nowy singiel Anny Wyszkoni zatytułowany „Cisza tak dobrze brzmi” promuje Platynową Edycję albumu „Jestem tu nowa” z dodatkową płytą „The Best Of Acoustic Live 2018”. Jest to zapis akustycznej trasy koncertowej, która odbyła się wiosną tego roku. Premiera albumu odbyła się 26 października.

„Cisza…” to mój ulubiony utwór z płyty, moje w pełni autorskie dzieło i jedna z najważniejszych dla mnie piosenek w moim repertuarze. Tak jak ważna jest dla mnie cała ta płyta. Dziś czuję, że naprawdę jestem tu nowa i chcę się tą moją „nowością” podzielić z moją publicznością. Ludzie wspaniale przyjmują na koncertach nowe piosenki, w tym „Ciszę”, dlatego zdecydowałam się zaprezentować ją większej rzeszy słuchaczy w postaci radiowego singla. Mam nadzieję, że się spodoba i publiczność podzieli mój entuzjazm związany z tą piosenką — mówi piosenkarka.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń