Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

ZNPM: Justyna Steczkowska z nowym singlem. Rozmowa o nowej płycie i koncercie „Artyści przeciw nienawiści” [WIDEO]

01.02.2019 22:00

Justyna Steczkowska gościła w piątkowym „ZET na Punkcie Muzyki”, gdzie odbyła się premiera jej nowego singla „Ave No Control”. Artystka opowiedziała o ewolucji swojej muzyki, nadchodzącej płycie „Maria Magdalena” (22.02), współpracy z producentem Lany Del Rey i przyszłych występach promujących nowy album. Odniosła się także do udziału w głośnym koncercie „Artyści przeciw nienawiści”, który już 27 lutego odbędzie się w Łodzi.

Już 22 lutego ukaże się długo wyczekiwana nowa płyta Justyny Steczkowskiej zatytułowana „Maria Magdalena”. Artystka pojawiła się w programie Marcina Wojciechowskiego, aby opowiedzieć o swoim nadchodzącym albumie, który powstawał m.in. w Los Angeles. Justyna Steczkowska tworzyła go razem z Danem Heathem, brytyjskim producentem znanym ze współpracy z Laną Del Rey. Pomógł stworzyć m.in. znane utwory „Blue Jeans”, „Summertime Sadness” czy „National Anthem”.

W trakcie piątkowego „ZET na Punkcie Muzyki” odbyła się także ekskluzywna premiera piosenki „Ave No Control”, singla zapowiadającego płytę „Maria Magdalena”. Justyna Steczkowska zdradziła również m.in. szczegóły swojej nadchodzącej trasy koncertowej.

RadioZET.pl/PK

Oceń