ZET na Punkcie Muzyki: Muniek Staszczyk i Pola Rise o wyjątkowej płycie „T.Cover” [WIDEO]

01.12.2018 20:45

Muniek Staszczyk pojawił się w „ZET na Punkcie Muzyki”, gdzie zdradził więcej szczegółów na temat płyty „T.Cover” zawierającej przeboje T.Love zaśpiewane przez innych artystów. W programie Marcina Wojciechowskiego towarzyszyła mu Pola Rise, która opowiedziała o swoim udziale w tym niezwykle interesującym muzycznym projekcie.

16 listopada ukazał się wyjątkowy album „T.Cover”, na którym znalazły się przeboje grupy T.Love w zupełnie nowych aranżacjach zaprzyjaźnionych artystów. Pojawili się na nim m.in. Nosowska, Łąki Łan, Natalia Nykiel, Sidney Polak czy Organek. Płyta to kontynuacja akcji pod tą samą nazwą, związanej z 35-leciem słynnego zespołu.

W związku z premierą krążka Muniek Staszczyk był gościem sobotniego „ZET na Punkcie Muzyki”, gdzie opowiedział o całym projekcie. Zdradził też, że jesienią 2019 roku planuje wydać swoje solowe wydawnictwo.

T.Cover fot. mat. prasowe

W Radiu ZET pojawiła się również Pola Rise, która także udzieliła się na płycie „T.Cover”. Stworzyła swoją wersję utworu „Jazda” z albumu „Model 01”.

Pola Rise zdradziła podczas rozmowy z Marcinem Wojciechowskim, że powoli zaczyna pracować nad nowymi utworami. Przypomnijmy, że w styczniu 2018 roku ukazała się jej debiutancka płyta „Anywhere But Here” łącząca w sobie dźwięki elektroniki i popu. Album był zainspirowany licznymi podróżami. W trakcie nagrywania artystka odwiedziła m.in. Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Seul i Reykjavik. Współpracowała także z producentami z całego świata.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń