Dookoła Antarktydy z Radiem ZET "WYGRYWAĆ" [WIDEO]

18.05.2018 12:23

To był najtrudniejszy rejs w moim życiu. Antarktyczna Pętla Katharsis II. Rejs, w którym pomimo choroby chciałam być jak zawsze aktywnym członkiem załogi, a nie tylko pasażerem. Udało się.

Dookoła Antarktydy z Radiem ZET "WYGRYWAĆ" [WIDEO]

Dziękuję, że tak wielu wspierało mnie swoją życzliwością. Półtora roku temu nagraliśmy pierwszy odcinek z serii "Badajmy Się Nie Dajmy Się". (BSNDS). Pokazywaliśmy jak jest. Łatwo nie było. Z rakiem nigdy nie jest łatwo.

Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną w czasie zmagań z chorobą i kolejnymi sztormami na morzach antarktycznych. A dzięki tak wielu listom i kontaktom wiem, że moje doświadczenia, moje wyzwania, teraz chyba pomagają innym.

Antarktyczna Pętla Katharsis II już zakończona. To także czas na już ostatnią 9. relację naszej serii ”Badajmy Się Nie Dajmy Się" -  tytuł: “WYGRYWAĆ”.

Aha, żebym nie zapomniała - Nie bądźmy biernymi pasażerami w naszym życiu - Badajmy Się! Ja już USG po rejsie mam za sobą.

- Hania

"WYGRYWAĆ" - 9. i ostatni odcinek - z serii "Badajmy Się Nie Dajmy Się" (BSNDS) 

Podwójne wyzwanie. Relacja Hanny Leniec, II oficera na jachcie Katharsis II. Ostatnia relacja filmowana podczas antarktycznego rejsu oraz chwile po przekroczeniu linii mety w australijskim Hobart. Zmagania w trakcie żeglarskiej wyprawy dookoła kontynentu Antarktydy oraz nowe wyzwania na lądzie.

Projekt społeczny Hanny Leniec adresowany do żeglarek i do młodych kobiet (i ich rodzin). 

Kampanię prowadzono od grudnia 2016 we współpracy m.in. z Centrum Onkologii - Instytutem im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie. 

Żeglarska Wyprawa Katharsis II, non-stop dookoła kontynentu Antarktydy wzdłuż i na południe od 60° S. Rejs kapitana Mariusza Kopera i jego 8.osobowej załogi wpisano (pod nr 54) na listę Wyczynów Żeglarskich - Światowej Rady Rekordów Żeglarskich (WSSRC).

Cały projekt dedykowano promocji profilaktyki walki z rakiem piersi u kobiet.

Oceń