Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

25 sierpnia wielkie zakończenie wakacji podczas ostatniego koncertu „Siła Muzyki Radia ZET”

14.08.2018 13:36

25 sierpnia zapraszamy do Kalisza na trzeci i zarazem ostatni letni koncert pod hasłem "Siła Muzyki Radia ZET". Tym razem na scenie wystąpią m.in. Dawid Kwiatkowski, Afromental i kubański zespół Impacto. Wstęp jest bezpłatny.

25 sierpnia wielkie zakończenie wakacji podczas ostatniego koncertu „Siła Muzyki Radia ZET” fot. Radio ZET

Na scenie w Kaliszu pojawią się również lokalni artyści, a cały koncert poprowadzą Damian Michałowski (z lewej) i specjalista od wkręcania - Kamil Nosel (z prawej).

Michalowski-i-Nosel

W dniu koncertu, ulicami Kalisza będzie jeździć Muzyczny Autobus Radia ZET. Podróżując naszym busem będziesz mogła/mógł nie tylko dotrzeć na koncert, ale m.in. zrobić sobie tatuaż, makijaż fluo, wziąć udział w quizach, a także w muzycznych zabawach z nagrodami.

"Siła Muzyki Radia ZET" na Facebook'u i Instagramie.

Wszystko to, co będzie działo się wokół koncertu "Siła Muzyki Radia ZET" w Kaliszu, będzie można podejrzeć na Facebook'owym profilu naszej trasy oraz na oficjalnym Instagramie Radia ZET (radio_zet).

Warto być aktywnym w Social Mediach i z uwagą śledzić nasze posty. W trakcie trwania koncertu zorganizujemy konkurs, w którym poprzez aktywność na Facebooku lub Instagramie będzie można m.in. wygrać naszą najnowszą składankę "Siła Muzyki Radia ZET vol.2" wraz z radiowymi gadżetami.

Zwycięzcy nagrody odbierać będą z rąk naszych prowadzących między koncertami na głównej scenie. To doskonała okazja do tego, aby móc zobaczyć, jak wygląda koncertowe zaplecze.

Spotykamy się 25 sierpnia o godz. 19:00 na Polach Marsowych w Kaliszu.

Oceń