Zamknij

25 sierpnia wielkie zakończenie wakacji podczas ostatniego koncertu „Siła Muzyki Radia ZET”

Tomasz Pietrzyk
14.08.2018 13:36
25 sierpnia wielkie zakończenie wakacji podczas ostatniego koncertu „Siła Muzyki Radia ZET”
fot. Radio ZET

25 sierpnia zapraszamy do Kalisza na trzeci i zarazem ostatni letni koncert pod hasłem "Siła Muzyki Radia ZET". Tym razem na scenie wystąpią m.in. Dawid Kwiatkowski, Afromental i kubański zespół Impacto. Wstęp jest bezpłatny.

Na scenie w Kaliszu pojawią się również lokalni artyści, a cały koncert poprowadzą Damian Michałowski (z lewej) i specjalista od wkręcania - Kamil Nosel (z prawej).

Michalowski-i-Nosel

W dniu koncertu, ulicami Kalisza będzie jeździć Muzyczny Autobus Radia ZET. Podróżując naszym busem będziesz mogła/mógł nie tylko dotrzeć na koncert, ale m.in. zrobić sobie tatuaż, makijaż fluo, wziąć udział w quizach, a także w muzycznych zabawach z nagrodami.

"Siła Muzyki Radia ZET" na Facebook'u i Instagramie.

Wszystko to, co będzie działo się wokół koncertu "Siła Muzyki Radia ZET" w Kaliszu, będzie można podejrzeć na Facebook'owym profilu naszej trasy oraz na oficjalnym Instagramie Radia ZET (radio_zet).

Warto być aktywnym w Social Mediach i z uwagą śledzić nasze posty. W trakcie trwania koncertu zorganizujemy konkurs, w którym poprzez aktywność na Facebooku lub Instagramie będzie można m.in. wygrać naszą najnowszą składankę "Siła Muzyki Radia ZET vol.2" wraz z radiowymi gadżetami.

Zwycięzcy nagrody odbierać będą z rąk naszych prowadzących między koncertami na głównej scenie. To doskonała okazja do tego, aby móc zobaczyć, jak wygląda koncertowe zaplecze.

Spotykamy się 25 sierpnia o godz. 19:00 na Polach Marsowych w Kaliszu.