27. Finał WOŚP z Radiem ZET. Licytuj lekcję tańca z Beatą Tadlą [AUKCJA]

Tomasz Pietrzyk
08.01.2019 19:06
27. Finał WOŚP z Radiem ZET. Licytuj lekcję tańca z Beatą Tadlą [AUKCJA]

Radio ZET po raz kolejny dołącza do gry z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i razem z Beatą Tadlą wystawia na aukcję profesjonalną lekcję tańca ze zdobywczynią kryształowej kuli słynnego, tanecznego show "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami". Licytuj i graj razem z nami!

Lekcja tańca towarzyskiego z laureatką 8. edycji "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami".

Beata Tadla wytańczyła zwycięstwo w „Tańcu z gwiazdami’, a teraz czeka na zwycięzcę tej licytacji! Kryształową Kulą aukcji jest trening taneczny z Beatą Tadlą, triumfatorką ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami w telewizji Polsat. Nie znasz kroków? Nie szkodzi. Pomogą profesjonaliści ze szkoły tańca Dansinn by Malitowski.

Już teraz przejdź do aukcji i graj razem Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy oraz Radiem ZET!

Dodajmy, że oprócz Beaty, do gry z WOŚP i Radiem ZET dołączyli Kajetan Kajetanowicz i Szymon Majewski. Ten pierwszy na licytację wystawił swoje rajdowe rękawice. o właśnie w nich zdobył - jako jedyny Polak - historyczny, trzeci tytuł rajdowego Mistrza Europy. Licytuj rękawice Kajetana Kajetanowicza. 

Szymona Majewski natomiast ofiarował na aukcję niezwykłą gratkę dla par planujących ślub w 2019 roku. Nasz brodaty dziennikarz przekazuje na rzecz WOŚP swoje 20 minutowe (a może i dłuższe) przemówienie ślubne na Państwa weselu. 

Mało tego, Szymon zobowiązuje się oprzeć swoje przemówienie na wywiadach przeprowadzonych z Państwa teściami i przyjaciółmi i co więcej - daje gwarancję długiego i szczęśliwego pożycia dla Państwa! Licytuj i baw się razem nami!