27. Finał WOŚP z Radiem ZET. Licytuj mistrzowskie rękawice Kajetana Kajetanowicza [AUKCJA]

Tomasz Pietrzyk
08.01.2019 19:04
27. Finał WOŚP z Radiem ZET. Licytuj mistrzowskie rękawice Kajetana Kajetanowicza [AUKCJA]
fot. Radio ZET

Radio ZET jak co roku dołącza do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przy współpracy z Kajetanem Kajetanowiczem wystawia na aukcję jego mistrzowskie rękawice. Licytuj i graj razem z nami!

 

Rajdowe rękawice Mistrza Europy, wielokrotnego Mistrza Polski w rajdach samochodowych - Kajetana Kajetanowicza. To właśnie w nich zdobył - jako jedyny Polak - historyczny, trzeci tytuł rajdowego Mistrza Europy. Już teraz przejdź do licytacji.

Plansza.00_01_32_16.Still002

Kajetan Kajetanowicz – kierowca rajdowy (Automobilklub Polski), urodził się 5 marca 1979r. w Cieszynie; mieszkaniec Ustronia; od dekady zawodnik LOTOS Rally Team, Rajdowy Mistrz Europy w 2015, 2016 i 2017 roku oraz czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski w latach 2010-2013.

Aktualnie zdaniem internautów Kajetan Kajetanowicz plasuje się w piątce najlepszych sportowców naszego kraju. Nominowany w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2017 roku. W tym roku po raz trzeci z rzędu zdobył tytuł mistrzowski. To sukces, którego w 64-letniej historii najstarszego na świecie cyklu nie osiągnął do tej pory żaden kierowca. W 2018 roku podjął się nowego wyzwania: startów w Rajdowych Mistrzostwach Świata.  Ambasador wielu kampanii społecznych: swojej autorskiej – „Bezpieczni za kółkiem” oraz LOTOS Mistrzowie w pasach, Global Compact Poland, Cała Polska Czyta Dzieciom. Odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego Srebrnym Krzyżem Zasługi, laureat nagrody Fair-Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego przyznana za sportową postawę w Rajdzie Barum 2015.

Zapraszamy do licytacji!