27. Finał WOŚP z Radiem ZET. Licytuj rysunek autorstwa Grażyny Torbickiej [AUKCJA]

Tomasz Pietrzyk
10.01.2019 13:23
27. Finał WOŚP z Radiem ZET. Licytuj rysunek autorstwa Grażyny Torbickiej [AUKCJA]
fot. aukcje.wosp.org.pl

Radio ZET kolejny rok z rzędu dołącza do gry z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W imieniu KINOrozmowy i Grażyny Torbickiej linkujemy do aukcji, w której do wylicytowania jest własnoręczny rysunek dziennikarki z autografem. Licytuj i graj razem z nami!

Licytuj rysunek "Rzymskie Wakacje" autorstwa naszej dziennikarki Grażyny Torbickiej.

Grażyna Torbicka przekazała swój rysunek wraz z autografem na licytację WOŚP. Rysunek przedstawia film "Rzymskie Wakacje" (reż. William Wyler). Obrazek A4 w czarnej ramce może być Twój! Jedyny taki - drugiego nie znajdziesz :).

Przejdź do licytacji

Dodajmy, że nie tylko Grażyny dołącza do gry z WOŚP i Radiem ZET. Do naszej dziennikarki dołączyli także: Beata Tadla, Kajetan Kajetanowicz i Szymon Majewski.

Lekcja tańca towarzyskiego z laureatką 8. edycji "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami".

Beata Tadla wytańczyła zwycięstwo w „Tańcu z gwiazdami’, a teraz czeka na zwycięzcę tej licytacji! Kryształową Kulą aukcji jest trening taneczny z Beatą Tadlą, triumfatorką ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami w telewizji Polsat. Nie znasz kroków? Nie szkodzi. Pomogą profesjonaliści ze szkoły tańca Dansinn by Malitowski.

Już teraz przejdź do aukcji i graj razem Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy oraz Radiem ZET!

Kajetan Kajetanowicz na licytację wystawił swoje rajdowe rękawice. o właśnie w nich zdobył - jako jedyny Polak - historyczny, trzeci tytuł rajdowego Mistrza Europy. Licytuj rękawice Kajetana Kajetanowicza. 

Szymona Majewski natomiast ofiarował na aukcję niezwykłą gratkę dla par planujących ślub w 2019 roku. Nasz brodaty dziennikarz przekazuje na rzecz WOŚP swoje 20 minutowe (a może i dłuższe) przemówienie ślubne na Państwa weselu. 

Mało tego, Szymon zobowiązuje się oprzeć swoje przemówienie na wywiadach przeprowadzonych z Państwa teściami i przyjaciółmi i co więcej - daje gwarancję długiego i szczęśliwego pożycia dla Państwa! Licytuj i baw się razem nami! 

Siema!