Zamknij

29. Finał WOŚP: Licytuj Złote Serduszko Radia ZET z numerem 29 [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
26.01.2021 10:59
29. Finał WOŚP: Licytuj Złote Serduszko Radia ZET z numerem 29 [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

W sobotę 30 stycznia 2021 roku w Radiu ZET rozpocznie się licytacja Złotego Serduszka z numerem 29. Sprawdź szczegóły i dowiedz się, jak wziąć udział w licytacji na rzecz WOŚP.

29. Finał WOŚP: Szczegóły licytacji Złotego Serduszka Radia ZET

Licytacja Złotego Serduszka z numerem 29. rozpocznie się po godz. 9:00 w sobotę 30 stycznia, a zakończy się w niedzielę, tuż przed symbolicznym światełkiem do nieba 31 stycznia. To właśnie wtedy na antenie Radia ZET poznamy zwycięzcę tegorocznej licytacji Złotego Serduszka na rzecz WOŚP.

W licytacji Złotego Serduszka może wziąć osoba, która na znak od prowadzącego dodzwoni się pod nr. 321 321 321. Wtedy słuchacz na antenie Radia ZET deklaruje kwotę, jaką chce przekazać za Złote Serduszko.

O aktualnych kwotach na bieżąco będziemy informować na naszej antenie, na radiozet.pl oraz za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych. Warto przypomnieć, że w 2020 roku licytacja Złotego Serduszka na antenie Radia ZET zakończyła się kwotą 40 tysięcy złotych! Więcej o przebiegu zeszłorocznej licytacji przeczytasz tutaj:

Zobacz także

29. Finał WOŚP: Sprawdź pozostałe licytacje Radia ZET

W 2021 roku Radio ZET oprócz antenowej licytacji Złotego Serduszka wystawiło współprowadzenie "Listy Przebojów Radia ZET", której gospodarzem jest dziennikarz muzyczny – Marcin Wojciechowski. Będzie to niepowtarzalna okazja, by zaistnieć na antenie jednej z największych rozgłośni radiowych w Polsce, ale też poznać pracę radiowców „od kuchni”. Marcin Wojciechowski zdradzi tajniki tworzenia listy i pomoże przygotować się do występu przed mikrofonem. Zwycięzcę czekają antenowe rozmowy o muzyce i zapowiedzi piosenek w programie z prawdziwą „Siłą Muzyki”, które usłyszą w całej Polsce. 

Współprowadzenie Listy Przebojów można licytować tutaj

29.-Final-WOSP-Licytuj-wspolprowadzenie-Listy-Przebojow-Radia-ZET

Oprócz bieżącego informowania o przygotowaniach do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stacja organizuje szereg dodatkowych działań wspierających. 30 stycznia Beata Tadla w "To właśnie weekend" porozmawia z Lidią Niedźwiedzką-Owsiak o szczegółach tegorocznej zbiórki. Tego samego dnia ruszy antenowa aukcja Złotego Serduszka z numerem 29. Słuchacze będą mogli je licytować do niedzieli włącznie. W ubiegłym roku licytacja osiągnęła sumę 40 tys. zł.

Ponadto do wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy dołączyli prezenterzy Radia ZET - Szymon Majewski i Grażyna Torbicka. 

Szymon

"W tym roku przygotowałem na aukcje Orkiestry żart – obraz ‘Jak się czuje stulatek?’ Jeden z najlepszych moich żartów ostatniej dekady. Kto wie? Może nawet najlepszy! Kto zlicytuje żart – będzie jego nowym właścicielem i zyskuje prawo do opowiadania żartu dalej! Ja o nim wtedy zapominam."

Licytację Szymona Majewskiego znajdziecie tutaj, a jego autorskiej audycji "Nie Mam Pytań" możecie słuchać w każdą niedzielę między 19:00 a 21:00. Ponadto wszystkie dotychczasowe wywiady Szymona znajdziecie w wersji wideo na naszym kanale na YouTubie lub w formie audio na stronie player.radiozet.pl. 

suknia grażyny

Grażyna Torbicka na rzecz WOŚP wystawiła wyjątkową, czarną suknię, którą Viola Piekut zaprojektowała specjalnie dla niej z okazji premiery filmu Pedro Almodóvara „Ból i blask” na Festiwalu w Cannes.

Licytacja sukni Grażyny Torbickiej dostępna jest tutaj. Zachęcamy także do słuchania audycji Grażyny. "Kocham Cię Kino" to program w sam raz dla miłośników kina, ale nie tylko. Grażyny Torbickiej możecie słuchać w każdy piątek po godz. 12:00.

Radio ZET patronem medialnym WOŚP

Radio ZET od lat wspiera działania Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podobnie będzie podczas 29. Finału, który rozpocznie się w sobotę 30 stycznia br. Rozgłośnia po raz trzeci z rzędu jest partnerem medialnym wydarzenia.

31 stycznia 2021 roku ramówka Radia ZET zostanie podporządkowana 29. Finałowi WOŚP. Przez cały dzień dziennikarze będą relacjonować najważniejsze wydarzenia związane ze zbiórką pieniędzy na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Specjalne studio Radia ZET powstanie w centrum orkiestrowego grania zlokalizowanym na Placu Defilad w Warszawie, a dziennikarzy stacji będzie można zobaczyć w trakcie transmisji wydarzenia.

Transmisja z 29. Finału WOŚP będzie można śledzić w formie transmisji na naszym Facebooku oraz w relacji na żywo na radiozet.pl