Zamknij

29. Finał WOŚP: Licytuj aukcje Radia ZET i wesprzyj WOŚP [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
15.01.2021 16:00
29. Finał WOŚP: Licytuj aukcje Radia ZET i wesprzyj WOŚP [SZCZEGÓŁY]
fot. Materiały prasowe

Radio ZET po raz trzeci ma ogromny zaszczyt grać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W 2021 roku na rzecz WOŚP przygotowaliśmy dwie licytacje — pierwsza będzie miała miejsce bezpośrednio na naszej antenie, a drugą będzie można licytować na aukcjach w internecie. Sprawdź, co przygotowaliśmy w tym roku i dowiedz się więcej.

29. Finał WOŚP: Szczegóły licytacji Złotego Serduszka Radia ZET

Licytacja Złotego Serduszka z numerem 29. rozpocznie się w sobotę 30 stycznia z samego rana, a zakończy się w niedzielę, tuż przed symbolicznym światełkiem do nieba — to właśnie wtedy na antenie Radia ZET poznamy zwycięzcę licytacji Złotego Serduszka.

W licytacji Złotego Serduszka może wziąć osoba, która na znak od prowadzącego dodzwoni się pod nr. 321 321 321. Wtedy słuchacz na antenie Radia ZET deklaruje kwotę, jaką chce przekazać za serduszko na rzecz WOŚP.

O aktualnych kwotach będziemy informować na antenie, tutaj oraz w naszych kanałach social media (Facebook i Instagram). Przypomnijmy też, że rok temu licytacja na naszej antenie skończyła się kwotą 40 tys. zł. Więcej o przebiegu zeszłorocznej licytacji przeczytasz tutaj:

Zobacz także

Ponadto w tym roku, oprócz licytacji złotego serduszka Radia ZET będziecie mogli licytować współprowadzenie kultowego programu muzycznego Radia ZET "Lista Przebojów" z Marcinem Wojciechowskim. 

MARCIN WOŚP

LICYTUJ TERAZ