Zamknij

29. Finał WOŚP: Licytuj współprowadzenie Listy Przebojów Radia ZET

Tomasz Pietrzyk
22.01.2021 15:51
29. Finał WOŚP: Licytuj współprowadzenie Listy Przebojów Radia ZET
fot. Radio ZET

Radio ZET od lat wspiera działania Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podobnie będzie podczas 29. Finału, który rozpocznie się w sobotę 30 stycznia br. Rozgłośnia po raz trzeci z rzędu jest partnerem medialnym wydarzenia. W tym roku słuchacze będą mogli m.in. współprowadzenie "Listy Przebojów Radia ZET" z Marcinem Wojciechowskim.

Radio ZET wystawiło na licytację WOŚP współprowadzenie "Listy Przebojów Radia ZET", której gospodarzem jest dziennikarz muzyczny – Marcin Wojciechowski. Będzie to niepowtarzalna okazja, by zaistnieć na antenie jednej z największych rozgłośni radiowych w Polsce, ale też poznać pracę radiowców „od kuchni”. Marcin Wojciechowski zdradzi tajniki tworzenia listy i pomoże przygotować się do występu przed mikrofonem. Zwycięzcę czekają antenowe rozmowy o muzyce i zapowiedzi piosenek w programie z prawdziwą „Siłą Muzyki”, które usłyszą w całej Polsce. 

Współprowadzenie Listy Przebojów można licytować tutaj

Oprócz bieżącego informowania o przygotowaniach do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stacja organizuje szereg dodatkowych działań wspierających. 25 stycznia gościem Tomasza Kasprzyka w "Coolturalnym wieczorze" będzie Jurek Owsiak. Z kolei 30 stycznia Beata Tadla w "To właśnie weekend" porozmawia z Lidią Niedźwiedzką-Owsiak o szczegółach tegorocznej zbiórki. Tego samego dnia ruszy antenowa aukcja Złotego Serduszka z numerem 29. Słuchacze będą mogli je licytować do niedzieli włącznie. W ubiegłym roku licytacja osiągnęła sumę 40 tys. zł.

Zobacz także

31 stycznia 2021 roku ramówka Radia ZET zostanie podporządkowana 29. Finałowi WOŚP. Przez cały dzień dziennikarze będą relacjonować najważniejsze wydarzenia związane ze zbiórką pieniędzy na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Specjalne studio Radia ZET powstanie w centrum orkiestrowego grania zlokalizowanym na Placu Defilad w Warszawie, a dziennikarzy stacji będzie można zobaczyć w trakcie transmisji wydarzenia.