Zamknij

33 000 złotych za Złote Serduszko Radia ZET! Wylicytował je nasz słuchacz - pan Damian z Ostrowca Świętokrzyskiego

Dominik Gołdyn
13.01.2019 06:30
33 000 złotych za Złote Serduszko Radia ZET! Wylicytował je nasz słuchacz - pan Damian z Ostrowca Świętokrzyskiego
fot. Radio ZET

Zakończyła się licytacja Złotego Serduszka WOŚP z numerem 27. W Radiu ZET wylicytował je Pan Damian z Ostrowca Świętokrzyskiego za kwotę 33 000 PLN! GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY <3

 

PRZEBIEG AUKCJI:

Licytacja zaczęła się od kwoty 27 zł. Następnie Michał z Zabrza zaoferował 1000 zł. Później było już tylko lepiej. Damian z Ostrowca Świętokrzyskiego krzyknął, że za Złote Serduszko da 5000 tys. zł. Jarek z Puław na antenie Radia ZET zadeklarował, że przekaże 6027 zł. na rzecz WOŚP. Pani Joanna z mężem z miejscowości Dobra - za serduszko zaoferowali 6050 zł. Mariusz z Baranowa koło Poznania zaoferował 7027 zł. Jeszcze więcej zaoferował Maciek z Grochowa Szlacheckiego - 10 999 złotych. Następnie, Damian z Ostrowca Świętokrzyskiego zaproponował kwotę w wysokości 14 tysięcy złotych. To wszystko udało się przebić Bożenie (nazwisko i miejscowość do wiadomości redakcji) - z kwotą 30 tysięcy złotych.

Aukcję wygrał Damian z Ostrowca, który zaoferował kwotę 33 tysięcy złotych za Złote Serduszko!

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także

Zostań Najbardziej Hojnym Darczyńcą

Licytacja Złotego Serduszka rozpoczęła się w sobotę z samego rana, a zakończy się w niedzielę, tuż przed symbolicznym światełkiem do nieba — to właśnie wtedy na antenie Radia ZET zostanie ogłoszony zwycięzca licytacji Złotego Serca z numerem 27.

Dodajmy, że w licytacji Złotego Serduszka może wziąć uczestnik, który na znak od prowadzącego dodzwoni się pod nr. 321 321 321. Wtedy słuchacz na antenie Radia ZET deklaruje kwotę, jaką chce przekazać za serduszko na rzecz WOŚP.

Każde Złote Serduszko jest numerowane. Co roku kilka Złotych Serduszek WOŚP przekazuje do "licytowania" w sztabach oraz na antenach stacji radiowych. Tradycyjnie Złote Serduszko nr 13, z każdego Finału WOŚP, pozostaje w Fundacji. 

Gramy razem! Do końca świata i jeden dzień dłużej!

Źródło: wosp.org.pl