Zamknij

4 listopada odbędzie się dodatkowy pokaz Red Bull Flying Illusion

Tomasz Pietrzyk
26.09.2017 13:42
4 listopada odbędzie się dodatkowy pokaz Red Bull Flying Illusion
fot. Red Bull

Red Bull Flying Illusion, czyli widowisko łączące taniec, iluzję, muzykę i spektakularne wizualizacje, na początku listopada zawita do Polski. Oprócz dwóch ogłoszonych już spektakli 3 listopada o 20:00 i 4 listopada o 16:00, show można będzie zobaczyć także w sobotę o godzinie 20:00. Bilety na dodatkowy pokaz Red Bull Flying Illusion trafiły już do sprzedaży. 

Red Bull Flying Illusion to unikalne widowisko łączące taniec, muzykę, iluzję i sferę wizualną. 12-osobowa reprezentacja ekipy Flying Steps pokaże, że różne style taneczne świetnie współgrają nie tylko z muzyką, ale także z imponującą produkcją, nowoczesną oprawą wizualną, która obejmuje wizualizacje, projekcje 3D, grę światłem oraz iluzje tworzone za pomocą wszystkich powyższych narzędzi. Światowa premiera spektaklu odbyła się siedem lat temu. Dotychczas Red Bull Flying Illusion obejrzało ponad pół miliona widzów w 35 krajach.

Bilety na Red Bull Flying Illusion można zdobyć, próbując swoich sił w specjalnej grze. Pokieruj dwójką mistrzów świata w breakdance z grupy Flying Steps – Minzy lub Juniorem. Im lepiej i szybciej będziesz reagować, tym lepszy osiągniesz rezultat. Co tydzień, najlepszy wynik premiowany będzie zaproszeniem na spektakl Red Bull Flying Illusion. Gra dostępna jest na smartfony oraz w przeglądarce na stronie: www.redbullflyingillusion.com

„ Naszym celem zawsze było wzbudzanie fascynacji. Chcemy pokazywać, na co stać formę sztuki, jaką jest breakdance. Red Bull Flying Illusion to kolejny krok w tym kierunku” – mówi o spektaklu Vartan Bassil, założyciel, główny choreograf i dyrektor artystyczny Flying Steps.

Breakdance to tylko jeden z rodzajów tańca, który zobaczyć będzie można w trakcie spektaklu. Nawiązując do odwiecznej walki dobra ze złem, najlepsi tancerze świata rzucą wyzwanie wyobraźni publiczności swoimi ruchami obejmującymi power moves, popping, locking oraz hip-hop.

 „Historia jest niezwykle istotna, ponieważ pozwala nam wzbudzić emocje publiczności. Jednak w samym centrum zainteresowania znajduje się taniec. Walka dobra ze złem stanowi dopełnienie i tak już porywającego show” – tłumaczy Bassil.

Spektakle odbędą się: 

RED BULL FLYING ILLUSION: 
PIĄTEK 3 LISTOPADA godz. 20:00 (PREMIERA)
SOBOTA 4 LISTOPADA  godz. 16:00
SOBOTA 4 LISTOPADA godz. 20:00
MIEJSCE, HALA TORWAR, ŁAZIENKOWSKA 6A, WARSZAWA

Bilety dostępne są na: www.redbullflyingillusion.pl