Zamknij

7 lipca ZET Cafe opanuje Ciechocinek! Poderwiemy kuracjuszki i pośpiewamy z Tenorami [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
04.07.2018 12:12
7 lipca ZET Cafe opanuje Ciechocinek! Poderwiemy kuracjuszki i pośpiewamy z Tenorami [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

W Sobotę mobilne studio ZET Cafe stanie w Ciechocinku. Bawić się oraz degustować pyszną kawę będziemy podczas Wielkiej Gali Tenorów. Znajdziecie nas w Parku Zdrojowym, tuż obok Pijalni Wód Mineralnych. 

 

Czekać na Was będziemy z masą konkursów i radiowym programem na żywo. W Ciechocinku odwiedzimy Wielką Galę Tenorów- spotkamy się z organizatorami i tenorami oraz nauczymy się śpiewu operowego. Ponadto zorganizujemy kurs podrywu kuracjuszy i kuracjuszek. Spotkamy się z Ciechocińską młodzieżą i Don Vasylem oraz sprawdzimy co słychać na Ciechocińskim deptaku sław - dowiemy się czyje gwiazdy można tam spotkać i kto odcisnął tam swojego buta. 

Obserwuj nasze poczynania w Social Mediach!

Po więcej ciekawostek, obrazków, czy filmików z naszej wizyty w Ciechocinku zaglądaj na naszego FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Będziemy tam relacjonować dosłownie wszystko! Tak, również to jak podrywamy kuracjuszki :).

ZET Cafe 2018: TRASA

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz bawić się z nami w Kolbudach, to spokojnie, nie masz się czym martwić! W tym roku zaplanowaliśmy 9 przystanków w każdym zakątku Polski. Zobacz, gdzie i kiedy zagościmy w tym roku:

radiozet cafe zdjęcie start instagram (12)
 

W Ciechocinku czas się nie zatrzymał.

Ciechocinek nie bez powodu nazywany jest perłą polskich uzdrowisk. To największy, najbardziej znany i najpiękniejszy kurort nizinny w naszym kraju, cieszący się niesłabnącą popularnością od kilku pokoleń.

Pamiątkami pięknej przeszłości są słynne tężnie tworzące wokół leczniczy mikroklimat, unikalna, drewniana Muszla Koncertowa w parku Zdrojowym, Teatr Letni czy cieszące się ogromną popularnością muzeum w Dworku Prezydenckim zbudowanym dla Ignacego Mościckiego. Jednak w Ciechocinku czas nie zatrzymał się w miejscu. W mieście można odwiedzić zmodernizowane kino „Zdrój”, a na miłośników czynnego wypoczynku czekają park linowy, ścianki wspinaczkowe, korty tenisowe, siłownie na świeżym powietrzu i liczne baseny.

Fesitwale Muzyczne jako wizytówka Ciechocinka!

Jedną z wizytówek Ciechocinka są festiwale związane z muzyką poważną, utrzymaną jednak w lekkiej formie właściwej uzdrowisku. Wielka Gala Tenorów to trzy dni koncertów w wykonaniu znakomitych solistów wykonujących najpiękniejsze przeboje świata z akompaniamentem orkiestry symfonicznej. Muzyczną ucztą jest też Festiwal Operowo-Operetkowy, na który zjeżdżają wybitni artyści zapraszani do Ciechocinka przez Kazimierza Kowalskiego, znakomitego śpiewaka operowego.

Zajrzyj do Ciechocinka i odwiedź nasze kawiarniane studio! Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i doskonałą zabawę!