Zamknij

8 września pierwszy odc. "Wyspy Przetrwania"! Prowadzącym nasz radiowy dziennikarz - Damian Michałowski

Tomasz Pietrzyk
07.09.2017 11:45
8 września pierwszy odc. "Wyspy Przetrwania"! Prowadzącym nasz radiowy dziennikarz - Damian Michałowski
fot. materiały promocyjne

Nasz radiowy prezenter - Damian Michałowski poprowadzi nowy program w telewizji Polsat "Wyspa Przetrwania". Przygodowe reality show widzowie zobaczą już 8 września o godz. 20:05.

Błyskotliwość, inteligencja, poczucie humoru, ciekawość świata i ludzi, empatia i łatwość nawiązywania relacji - to nowa twarz telewizji, Damian Michałowski. 8 września zobaczymy naszego radiowego prezentera w roli gospodarza odpowiedzi na popularność reality show Azja Express. Damian od lat jest dziennikarzem radiowym. W Radiu ZET od 4 września poprowadzi sobotni i niedzielny "Poranek w Radiu ZET".

Wyspa Przetrwania z pewnością zainteresuje wielu widzów. Już z pierwszych zapowiedzi show wynikało, że ta pozycja programu telewizji Polsat będzie warta obejrzenia.

Michałowski i 16 śmiałków, wśród których jest m.in. hodowca bydła, architektka krajobrazu, pilot wycieczek, mechanik, księgowa czy dyrektor banku, spędzili na wyspie równy miesiąc.

„Aby się znaleźć na tej bezludnej wyspie uczestnicy musieli pokonać ponad 15 tysięcy kilometrów. Podróż jest długa, zresztą posłuchajcie o mojej. Wyruszyłem z Warszawy do Zurychu 2 godziny lotu, tam 4 godziny czekania na samolot do Hongkongu. Z Zurychu do Hongkongu leciałem 12 godzin….” – mówi dziennikarz Radia ZET. 

Więcej o nowym reality show Damian Michałowski wspomniał podczas wizyty u Marcina Sońty w "Poranku z Radiem ZET":

 

 

Prowadzący "Wyspę Przetrwania" o kulisach podróży na Fidżi ---> tutaj

Damian Michałowski ma 29 lat i pochodzi z Zielonej Góry. Studiował w Warszawie, gdzie ukończył dwa wydziały na Uniwersytecie Warszawskim (Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji oraz Wydział Dziennikarstwa). Od 18 roku życia związany z rozgłośniami, najpierw zielonogórskimi - Radiem Zielona Góra i Radiem Index,  następnie z Radiem TOK FM, a od 2010 roku z Radiem Zet. 

"Wyspa przetrwania" to nowy, widowiskowy, pełen rywalizacji i morderczych wyzwań program Telewizji Polsat, znany na świecie pod nazwą "Survivor" i emitowany od 2000 roku. Jak dotąd doczekał się 34 edycji w USA, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii i ponad 20 we Francji. Łącznie program jest, lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie.

Radio ZET/TP/polsatnews.pl