Zamknij

Agnieszka Dygant w Radiu ZET: "Z Piotrem Adamczykiem znamy się jak łyse konie"

Tomasz Pietrzyk
30.10.2017 10:06
Agnieszka Dygant w Radiu ZET: "Z Piotrem Adamczykiem znamy się jak łyse konie"

Aktora opowiedziała Szymonowi Majewskiemu o swoich punkowych początkach, o tym, czy w prawdziwym życiu mogłaby być nianią lub prawniczką, o tym, kiedy wybucha z powodu swojego temperamentu, a także o Pitbulu, Botoksie i kolejnej, zbliżającej się wielkimi krokami premiery trzeciej części świątecznego przeboju kinowego "Listy do M." Film na ekranach polskich kin będzie można zobaczyć od 10 listopada.

części Listów do M. 

 
 
 

"Listy do M. 3" to komedia romantyczno - świąteczna. Akcja filmu rozgrywa się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka (Prezenterka Radia ZET), Borys Szyc, Danuta Stenka (Realizatorka Radia ZET), Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak "Lejdis" i "Testosteron". Listy do M. 3 znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada. 

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. "Listy do M. 3", to historia kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. 
Film Listy do M. 3 powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także kostiumograf Dorota Roqueplo oraz scenografka Joanna Kaczyńska. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentką tytułu jest Marta Grela-Gorostiza.

Listy do M. to cykl komedii produkcji TVN, świątecznych w klimacie i pełnych gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu Listy do M., w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a Listy do M.2 w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.