Zamknij

Akcja Serce Fundacji Radia ZET: W imieniu Oliwki, Julki, Szymka, Patryka i Antka bardzo dziękujemy za Waszą pomoc!

Tomasz Pietrzyk
09.01.2018 09:54
Akcja Serce Fundacji Radia ZET: W imieniu Oliwki, Julki, Szymka, Patryka i Antka bardzo dziękujemy za Waszą pomoc!
fot. Fundacja Radia ZET

Drodzy słuchacze! Bardzo, ale to bardzo dziękujemy za Waszą pomoc! Wysłaliście ponad 110 tysięcy smsów, co przełożyło się na olbrzymią kwotę 250 000 tys. zł.! Dzięki Wam Oliwka, Julka, Szymek, Patryk i Antek dostali najpiękniejszy prezent – wsparcie w rehabilitacji. Dziękujemy także operatorom T Mobile, Heyah, Plus, Orange i Play za wsparcie akcji charytatywnie dzięki czemu cały dochód pomoże dzieciom.

Oliwka, Julka, Patryk, Antoś i Szymek – to mali bohaterowie świątecznej akcji charytatywnej Fundacji Radia ZET. Dzieci, które codziennie walczą: o pierwszy lub kolejny krok, o powód do uśmiechu, o mały postęp w leczeniu bądź ulgę w mozolnej terapii. To zarazem prawdziwi bohaterowie, bo nie skarżą się na swój los, lecz z wysiłkiem wykonują kolejne zalecone ćwiczenia. Wszystkich łączy jedno: do codziennego funkcjonowania potrzebują żmudnej rehabilitacji. Jej celem jest nie tylko lepsza przyszłość i być może nawet samodzielność, ale także tak prozaiczne wydawałoby się czynności, jak pomoc w oddychaniu i jedzeniu. Razem możemy im pomóc! 

Historię każdego z wyżej przedstawionych bohaterów możesz poznać klikając tutaj

Radio ZET pomaga jak zawsze!

Radio ZET od lat wspiera akcje charytatywne Fundacji. Dziennikarze, redaktorzy, prowadzący programy zachęcają do pomagania naszym podopiecznym. Mocno wierzymy, że i w tej akcji głosy  Agnieszki Kołodziejskiej, Tomka Florkiewicza, Mateusza Ptaszyńskiego, Marcina Sońty i innych redaktorów otworzą serca słuchaczy Radia ZET na pomaganie najbardziej potrzebującym.

W tym roku akcja antenowa #dziecinnieproste będzie trwała od 22 grudnia do 6 stycznia. W specjalnie przygotowanych materiałach rodzice chorych dzieci opowiedzą, z jakimi trudnościami muszą zmagać się każdego dnia i jak sobie z nimi radzą. Warto posłuchać i... pomóc!