Zamknij

Aktywne Lato z Radiem ZET 2019: Baw się z nami w radiowym miasteczku w Ciechocinku!

Justyna Kierzkowska
03.07.2019 10:51
Aktywne Lato z Radiem ZET w Ciechocinku
fot. Radio ZET

W weekend 6-7 lipca 2019 Aktywne Lato z Radiem ZET jedzie do Ciechocinka! W mikroklimacie słynnego uzdrowiska będziemy zdrowo się męczyć i pokazywać Wam, że ruch też może być świetnym odpoczynkiem.

W niedzielę 7 lipca 2019 ustawimy nasze radiowe miasteczko tuż obok wodnego placu zabaw i parku linowego przy ul. Staszica. To trzeci największy taki obiekt w Polsce – dwa ogromne baseny, kilkanaście wodnych atrakcji i wielki zamek z fontannami.

W Ciechocinku zapraszamy Was do naszego mobilnego studia, którego gospodynią będzie Agnieszka Kołodziejska. Między 9:00 a 15:00, w naszej aktywnej strefie czeka moc atrakcji. Na początek trening fitness z instruktorką Martyną, która pokaże Wam jak przyjemnie i skutecznie ćwiczyć. Będzie coś dla fanów sportów zespołowych - piłka nożna, siatkówka i koszykówka. Wyłonimy króla strzelców i mistrza rzutu za trzy. Będą piłkarzyki, będą gry i konkursy dla całych rodzin. Poczęstujemy Was zdrowymi koktajlami i podpowiemy jak się wartościowo odżywiać.

Zapraszamy do Ciechocinka na trzeci przystanek Aktywnego Lata z Radiem ZET! Przybywajcie do nas między 9:00 a 15:00 i oglądajcie na naszym Facebooku oraz Instagramie. Relacje na żywo śledźcie w Radiu ZET, słuchajcie uważnie, bo do wygrania będzie kolejna lodówka i blender!