Aktywne Lato z Radiem ZET 2019: Baw się z nami w radiowym miasteczku w Iławie!

Justyna Kierzkowska
26.06.2019 10:25
Aktywne Lato w Iławie 2019
fot. Radio ZET

Najdłuższe jezioro w Polsce i sam środek zielonych płuc naszego kraju - w weekend 29-30 czerwca 2019 Aktywne Lato z Radiem ZET zaprasza Was do Iławy!

Po wodnych szaleństwach w Termach Uniejów, tym razem jedziemy nad jeziora. Nasze radiowe miasteczko zbudujemy nad Jeziorakiem - najdłuższym jeziorem w Polsce. To kraina czystego powietrza, krystalicznej wody i niczym nieskażonej przyrody - doskonałe miejsce na aktywne spędzanie wakacji! Dlatego w niedzielę 30 czerwca naszą strefę Aktywnego Lata z Radiem ZET ustawimy przy Amfiteatrze w Iławie. Od 9:00 do 15:00 będzie na Was czekać Agnieszka Kołodziejska i moc aktywnych atrakcji!

Wpadajcie do nas na trening fitness - instruktorka Martyna pokaże jak ćwiczyć, żeby szybko zobaczyć efekty. W strefie Radia ZET w Iławie zagracie w siatkówkę, powalczycie o tytuł króla strzelców i mistrza rzutu za 3. Będą piłkarzyki, badminton i konkursy z nagrodami dla całej rodziny. Powiemy, jak się wartościowo odżywiać i poczęstujemy Was zdrowymi koktajlami.

Na tym nie koniec, bo weekend 29-30 czerwca będzie prawdziwym powitaniem lata w Iławie! W sobotę poznacie tajemnice miasta na specjalnej wycieczce z przewodnikiem. Tego dnia zobaczycie też jak ścigają się smocze łodzie w regatach "O złote wiosło Jezioraka." W niedzielę wspólnie pokibicujemy na Mistrzostwach Iławy w Siatkówce Plażowej Kobiet, a przez cały weekend spróbujemy najróżniejszych smakołyków na Festiwalu Smaków Foodtrucków.

Jeśli Aktywne Lato, to tylko z Radiem ZET! Przyjeżdżajcie w weekend do Iławy, będziemy na Was czekać między 9:00 a 15:00 przy miejskim Amfiteatrze. Wszystko co będzie działo się nad Jeziorakiem zobaczycie też na naszych profilach na Facebooku i Instagramie. Relacji z Iławy słuchajcie uważnie w Radiu ZET - do wygrania będzie kolejna lodówka i blender!