Aktywne Lato z Radiem ZET 2019: Baw się z nami w radiowym miasteczku w Krośnie!

Justyna Kierzkowska
11.07.2019 12:31
Aktywne Lato z Radiem ZET 2019
fot. Radio ZET

Czy w Krośnie da się aktywnie wypoczywać? Oczywiście! Udowodnimy Wam to w najbliższy weekend, bo z Aktywnym Latem Radia ZET meldujemy się na Podkarpaciu!

Niewiele jest dyscyplin sportu, których nie można uprawiać w Krośnie - to miasto, które napędza aktywny styl życia! Kompleksy basenów, wodne place zabaw, jeden z największych parków linowych w Polsce, hale sportowe i kilometry ścieżek rowerowych – to wszystko znajdziecie w Krośnie i okolicach.

My dorzucimy do tego moc atrakcji Aktywnego Lata z Radiem ZET! W niedzielę 14 lipca 2019 nasze miasteczko zbudujemy na rynku w Krośnie. Tam między 9:00 a 15:00 gospodynią plenerowego studia Radia ZET będzie Agnieszka Kołodziejska. Szykujemy dla Was mnóstwo pomysłów na aktywne spędzanie czasu. Będzie trening fitness z naszą instruktorką Martyną, która pokaże Wam, jak zdrowo się zmęczyć. Wolicie gry zespołowe? Zapraszamy na piłkę nożną, badminton i siatkówkę. Wyłonimy króla strzelców i mistrza zagrywki.

Krośnieński Klub Biegacza przeprowadzi rozgrzewkę dla tych, którzy chcą zacząć przygodę z bieganiem. Klub Sportowy BUDO zaprezentuje pokaz sztuk walki, dziewczyny z „Jump with me” będą miały dla Was trening na trampolinach, a KSFR Krośnieńska Scena Freeridowa pokaże, jakie niesamowite ewolucje można wykonywać na rowerach.

Spragnionych poczęstujemy zdrową wodą i koktajlami pełnymi witamin. Podpowiemy jak się wartościowo odżywiać i skutecznie odpoczywać. Będą konkursy z nagrodami dla całych rodzin i gadżety od Radia ZET.

Dość letniego leniuchowania! W niedzielę przyjeżdżajcie do Krosna na Aktywne Lato z Radiem ZET! Widzimy się na miejscu i na naszych profilach na Facebooku i Instagramie. Słuchajcie uważnie relacji w Radiu ZET, bo do wygrania będzie kolejna lodówka i blender!