Zamknij

Aktywne Lato z Radiem ZET 2019: Baw się z nami w radiowym miasteczku w Uniejowie!

Justyna Kierzkowska
19.06.2019 15:13
Aktywne Lato Radia ZET w Uniejowie
fot. Radio ZET

Zaczynamy Aktywne Lato z Radiem ZET! W weekend 22-23 czerwca ruszamy w naszą wakacyjną trasę. Odwiedzimy 11 miast, a pierwszym przystankiem będzie uzdrowisko Uniejów, bo nie ma lepszego miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu!

W tym roku mówimy stanowcze "NIE" leniuchowaniu, stawiamy na aktywny wypoczynek i zdrowy styl życia. Na dobry początek, w niedzielę 23 czerwca meldujemy się w kompleksie termalno-basenowym w Uniejowie, znanym z wód o leczniczych właściwościach. Między 9:00 a 15:00 gospodarzem mobilnego studia Radia ZET będzie Agnieszka Kołodziejska.

Zaprosimy Was do wspólnej zabawy w basenach termalnych, tym bardziej, że od początku wakacji w Uniejowie jest ich jeszcze więcej! Czeka na Was nowy wielofunkcyjny basen z wodą solankową, ławeczki z masażem, gejzery, kaskada wodna, armatki i nowa zielona plaża. Jednym słowem – 2 razy więcej wody i atrakcji!

W Termach Uniejów zapraszamy Was do naszego radiowego miasteczka. W plenerowym studiu Radia ZET zobaczycie naszą pracę od kuchni i zdrowo zmęczycie się z instruktorką fitness, która pokaże jak przyjemnie i efektywnie ćwiczyć. Powiemy jak się wartościowo odżywiać, poczęstujemy Was zdrowymi koktajlami i wodą o wspaniałych właściwościach. Będzie dużo sportu! Piłka nożna, siatkówka i koszykówka. Wyłonimy króla strzelców i mistrza rzutu za trzy. Będą piłkarzyki, będą gry i konkursy dla całych rodzin. Przed nami też premiera nowej linii kosmetyków, wytwarzanych na bazie słynnej uniejowskiej wody termalnej.

Odwiedźcie nas w niedzielę w Termach Uniejów - czekamy na Was od 9:00 do 15:00! Relacji słuchajcie oczywiście w Radiu ZET i oglądajcie na naszym Facebooku i Instagramie. Do zobaczenia w Uniejowie!