Zamknij

Aktywne Lato z Radiem ZET 2019: Baw się z nami w radiowym miasteczku w Jeleniej Górze [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
25.07.2019 11:26
Radio ZET Jelenia Góra
fot. Radio ZET

To miasto to ponad 900-letnia tradycja, która swoim malowniczym, górskim położeniem oraz bogatą historią i kulturą nieustannie przyciąga miłośników sportu i ruchu na świeżym powietrzu. Zapraszamy na Aktywne Lato w Jeleniej Górze!

Co można robić w Jeleniej Górze? Przede wszystkim zwiedzać zażywając przy tym ruchu i świeżego powietrza! To niezwykle atrakcyjne miejsce dla miłośników turystyki i aktywnego wypoczynku. Okolica sprzyja nie tylko długim spacerom i pieszym wędrówkom, ale też uprawianiu różnych form kolarstwa (od rekreacyjnego po wyczynowe i ekstremalne), kajakarstwa, wspinaczki górskiej, oraz sportów lotniczych.

Do tego Aktywne Lato z Radiem ZET dokłada jeszcze koszykówkę, badmintona, siatkówkę, piłkę nożną oraz trening z naszą instruktorką fitness Martyną, która udowodni że zmęczyć też można się zdrowo. Ponadto w naszym miasteczku czeka na Was moc atrakcji i nagród dla całych rodzin oraz wartościowy poczęstunek.

Zobacz także

Wszystkich chętnych i tych trochę bardziej sceptycznie nastawionych zapraszamy do naszego czerwonego miasteczka, które już w najbliższą niedzielę 28 lipca stanie na terenie Term Cieplickich. Między godziną 9:00 a 15:00 spotka się z Wami Agnieszka Kołodziejska, która przygotowała całe mnóstwo atrakcji. Słuchajcie uważnie relacji w Radiu ZET – w naszym wakacyjnym konkursie każdy będzie miał szansę na wygranie super lodówki i blendera. Szczegółową relację znajdziecie również w naszych mediach społecznościowych.