Zamknij

Aktywne Lato z Radiem ZET 2019: Baw się z nami w radiowym miasteczku w Kołobrzegu! [SZCZEGÓŁY]

Ewa Skoczeń
13.08.2019 15:11
 Aktywne Lato z Radiem ZET 2019: Baw się z nami w radiowym miasteczku w Kołobrzegu! [SZCZEGÓŁY]

Morza szum, ptaków śpiew, plaża i aktywne Radio ZET? Czy wyobrażacie sobie lepszy początek długiego wakacyjnego weekendu? Już w czwartek zapraszamy Was do najpiękniejszego polskiego uzdrowiska, czyli do Kołobrzegu. Znajdziecie nas na placu przy molo!

łobrzeg od ponad 200 lat jest niezmiennie nazywany „perłą Bałtyku”. Wszystko to za sprawą idealnego położenia bogatego w źródła wody mineralnej, solanki oraz borowiny.

Leczy się tutaj, m.in choroby górnych dróg oddechowych i krążenia, choroby stawów, jak również zaburzenia przemiany materii. Miasto słynie ze swojego uzdrowiskowego charakteru, znajdziecie tutaj mnóstwo szpitali uzdrowiskowych, sanatoriów oraz salonów spa i wellnes.

Jeśli znudzą Wam się solankowe lub borowinowe kąpiele możecie wskoczyć do Bałtyku. Kąpielisko w Kołobrzegu zostało okrzyknięte jednym z najczystszych w Polsce.

Oprócz  położenia nad morzem i walorów uzdrowiskowych do odwiedzenia miasta zachęcają również zabytki. Wielka katedra, masywny ratusz, reduta solna, kamieniczka z XV wieku, baszta prochowa, wieża ciśnień, latarnia morska górująca nad portem, poczta z krasnalami i wiele innych.

Jak sami widzicie w Kołobrzegu nie można się nudzić!

Atrakcji dostarczy również Radio ZET. W naszym czerwonym miasteczku przy molo będziemy zachęcać Was do aktywnego spędzania czasu. Będą rowery, zawody badmintona, konkurs piłkarski, a także okazja do treningu z instruktorką fitness! Do tego moc pysznych, zdrowych koktajli oraz konkursy z nagrodami.

Sprawdzimy również dlaczego w Kołobrzegu jeździ się rowerem po wodzie, gdzie są najbardziej malownicze trasy spacerowe i rowerowe.

Do zobaczenia w Kołobrzegu i do usłyszenia w Radiu ZET! Najbliższy przystanek aktywnego Lata z Radiem ZET już w czwartek 15 sierpnia 2019, od 9:00!