Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Aktywne Lato z Radiem ZET 2019: Baw się z nami w radiowym miasteczku w Kołobrzegu! [SZCZEGÓŁY]

13.08.2019 15:11

Morza szum, ptaków śpiew, plaża i aktywne Radio ZET? Czy wyobrażacie sobie lepszy początek długiego wakacyjnego weekendu? Już w czwartek zapraszamy Was do najpiękniejszego polskiego uzdrowiska, czyli do Kołobrzegu. Znajdziecie nas na placu przy molo!

 Aktywne Lato z Radiem ZET 2019: Baw się z nami w radiowym miasteczku w Kołobrzegu! [SZCZEGÓŁY] fot. Radio Zet

łobrzeg od ponad 200 lat jest niezmiennie nazywany „perłą Bałtyku”. Wszystko to za sprawą idealnego położenia bogatego w źródła wody mineralnej, solanki oraz borowiny.

Leczy się tutaj, m.in choroby górnych dróg oddechowych i krążenia, choroby stawów, jak również zaburzenia przemiany materii. Miasto słynie ze swojego uzdrowiskowego charakteru, znajdziecie tutaj mnóstwo szpitali uzdrowiskowych, sanatoriów oraz salonów spa i wellnes.

Jeśli znudzą Wam się solankowe lub borowinowe kąpiele możecie wskoczyć do Bałtyku. Kąpielisko w Kołobrzegu zostało okrzyknięte jednym z najczystszych w Polsce.

Oprócz  położenia nad morzem i walorów uzdrowiskowych do odwiedzenia miasta zachęcają również zabytki. Wielka katedra, masywny ratusz, reduta solna, kamieniczka z XV wieku, baszta prochowa, wieża ciśnień, latarnia morska górująca nad portem, poczta z krasnalami i wiele innych.

Jak sami widzicie w Kołobrzegu nie można się nudzić!

Atrakcji dostarczy również Radio ZET. W naszym czerwonym miasteczku przy molo będziemy zachęcać Was do aktywnego spędzania czasu. Będą rowery, zawody badmintona, konkurs piłkarski, a także okazja do treningu z instruktorką fitness! Do tego moc pysznych, zdrowych koktajli oraz konkursy z nagrodami.

Sprawdzimy również dlaczego w Kołobrzegu jeździ się rowerem po wodzie, gdzie są najbardziej malownicze trasy spacerowe i rowerowe.

Do zobaczenia w Kołobrzegu i do usłyszenia w Radiu ZET! Najbliższy przystanek aktywnego Lata z Radiem ZET już w czwartek 15 sierpnia 2019, od 9:00!

 

Oceń