Zamknij

Aktywne Lato z Radiem ZET 2019: Baw się z nami w radiowym miasteczku w Szczyrku! [SZCZEGÓŁY]

Justyna Kierzkowska
31.07.2019 16:28
Aktywne Lato 2019 w Szczyrku
fot. Radio ZET

Kolejny przystanek Aktywnego Lata z Radiem ZET - w niedzielę 4 sierpnia 2019 czekamy na Was w Szczyrku!

Lato to idealny czas na odpoczynek, podejmowanie nowych wyzwań i próbowanie różnych aktywności. A co powiecie na połączenie wszystkich tych elementów? Aktywny wypoczynek wcale nie musi być nudny i męczący - niedowiarkom udowodnimy to już w weekend 3-4 sierpnia 2019!

W najbliższa niedzielę 4 sierpnia 2019 czekamy na Was w Szczyrku - malowniczym miasteczku w Beskidzie Śląskim. Szczyrk oferuje przede wszystkim niepowtarzalny górski klimat oraz wiele różnorodnych możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu, począwszy od tras biegowych i rowerowych, przez ścieżki spacerowe i szlaki górskie, skończywszy na licznych atrakcjach dla fanów paralotniarstwa, jazdy konnej oraz zwiedzania jaskiń. Czy wiecie, że w Szczyrku znajduje się najwięcej tras narciarskich i rowerowych w Polsce? Łącznie jest ich ponad 40 km!

Obiecujemy, że niedziela upłynie pod znakiem wielu aktywności - będą rowery, zawody badmintona, konkurs piłkarski, a także okazja do treningu z instruktorką fitness! Do tego moc pysznych, zdrowych koktajli oraz konkursy z nagrodami. Do wygrania w specjalnym konkursie antenowym będą blendery kuchenne oraz lodówka.

Przez cały dzień atrakcji i niespodzianek nie zabraknie! Widzimy się w niedzielę 4 sierpnia o godz. 9:00 na Placu św. Jakuba.

Do zobaczenia!