Zamknij

Aktywne Lato z Radiem ZET 2019: Baw się z nami w radiowym miasteczku w Węgorzewie!

Tomasz Pietrzyk
16.07.2019 15:41
Radio ZET w Węgorzewie
fot. Radio ZET

Wracamy nad jeziora! W ten weekend Aktywne Lato z Radiem ZET melduje się w Węgorzewie. To miasto pośród lasów i jezior wprost żyje sportem, a przekonacie się o tym w najbliższą niedzielę.

W Węgorzewie będziemy Was zachęcać do przygody na dwóch kółkach. Miasto leży na rowerowym szlaku GreenVelo, biegnącym przez wschodnią Polskę na dystansie prawie 2000 kilometrów. Przystanek w Węgorzewie będziemy mieć przy Ekomarinie – tam między 9:00 a 15:00 ustawimy nasze radiowe miasteczko. Zaprosimy Was na darmową przejażdżkę miejskimi rowerami i pokażemy jak dobrze przygotować się do wyprawy jednośladem.

 

Węgorzewo żyje aktywnie i widać to na każdym kroku – trasy rowerowe, kąpieliska i wiele, wiele więcej. W niedzielę będziemy wspólnie kibicować zawodniczkom Turnieju Piłki Siatkowej i Letniej Grand Prix w Piłce Nożnej. My dorzucimy do tego atrakcje Aktywnego Lata z Radiem ZET. Nasza instruktorka fitness Martyna pokaże Wam jak zdrowo się zmęczyć i skutecznie trenować. Będzie koszykówka, badminton, siatkówka i piłka nożna. Spragnionych poczęstujemy zdrową wodą mineralną i wartościowymi koktajlami. Będą konkursy z nagrodami dla całych rodzin i mnóstwo gadżetów od Radia ZET.

 

Przybywajcie w niedzielę na Mazury! Będziemy na Was czekać przy Ekomarinie w Węgorzewie od 9:00 do 15:00. Gospodynią naszego plenerowego studia będzie Agnieszka Kołodziejska. Słuchajcie uważnie relacji w Radiu ZET, bo do wygrania będzie kolejna super lodówka i blender. A jeśli nie możecie być z nami na Mazurach – wszystko zobaczycie na naszym Instagramie i Facebooku.