Zamknij

Ale emocje! Spełnianie marzeń w Radiu ZET nie przestaje zaskakiwać

Jan Kwietniewski
27.11.2020 10:26
Ale emocje! Spełnianie marzeń w Radiu ZET nie przestaje zaskakiwać

Ależ się działo! W Radiu ZET kochamy Was uszczęśliwiać, dlatego nie przestajemy spełniać Waszych marzeń. Zobaczcie, jak to wyglądało w czwartek 27 listopada.

Z samego rana zadzwoniliśmy do Dominiki i jej mamy Ani z Ostrowca, by zmienić ich dzień w Dzień Dobry Bardzo. Agnieszka, Robert i Marcin wymyślili sprytny sposób, by zaskoczyć naszą Słuchaczkę. Połączyli się na antenie z nieświadomą niczego Anią. Jej marzenie zgłosiła bowiem na RadioZET.pl jej córka - Dominika. Ania usłyszała, co się dzieje, dopiero gdy weszła na antenę i słuchały jej miliony ludzi.

Co dalej można zrobić z tak dobrze rozpoczętym dniem? Postanowiliśmy dalej spełniać Wasze marzenia. Przyszedł czas na Siłę Muzyki w Radiu ZET, którą prowadzi dla Was Michał Adamski. Nasz prowadzący postanowił zadzwonić do Marleny z Wilkowa. Ale to nie wszystko! Miał przygotowaną dla niej, na dobry początek, specjalną zagadkę. 

Jakiś czas temu mieliśmy specjalne wydanie naszego poranka - Dzień Dobry Bardzo. Była to audycja w iście amerykańskim stylu! A teraz język angielski znów zagościł na naszej antenie. Tym razem jednak nie o poranku, a w naszym popołudniowym programie - Uważąm ZET. Damian i Ewelina postanowili spełnić marzenie naszej Słuchaczki Ewy z Warszawy

Napisz nam, o czy marzysz [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Stało się już niepisaną tradycją, że Radio ZET co roku spełnia marzenia słuchaczy. W tym roku jest podobnie, a akcja spełniania marzeń potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Schemat zgłoszeń w porównaniu z poprzednimi edycjami pozostaje bez zmian. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy słuchać Radia ZET, a swoje marzenie zgłosić na dedykowanej podstronie akcji i opisać, dlaczego właśnie Twoje marzenie powinno zostać spełnione.

Więcej tutaj!