Zamknij

Ale się dzieje! ZET Kurier zjeżdża Polskę wzdłuż i wszerz

Jan Kwietniewski
12.03.2021 16:54
Ale się dzieje! ZET Kurier zjeżdża Polskę wzdłuż i wszerz
fot. ---

W Radiu ZET cały czas możecie wygrać kasę od ZET Kuriera. Nasz niezastąpiony Kamil Nosel zakończył właśnie kolejny tydzień wojaży po naszym kraju. Rozdał mnóstwo pieniędzy i uszczęśliwił wiele ludzi. Ktoś zgarnął nawet 7 000 złotych! Zerknijcie, jak wyglądał ten tydzień naszej zabawy i sprawdźcie, jak zgłosić się do konkursu.

Jak zgłosić się do ZET Kuriera? Jak zamówić ZET Kuriera?

Chcesz zgłosić się do naszej zabawy? Nic prostszego! Wystarczy, że zajrzysz tutaj. Przygotowaliśmy specjalny formularz, za pomocą, którego możecie zgłosić się do konkursu. Wytłumaczyliśmy tam też zasady naszej zabawy. Znajdziecie tam więc wszystkie potrzebne informacje. 

ZET Kurier ruszył w Polskę! Komu dostarczył pieniądze?

Tydzień rozpoczęliśmy niemal przy granicy z Niemcami, niedaleko Szczecina. W poniedziałek ZET Kurier pojawił się u Basi z Kalisza Pomorskiego. Aby dostać się przed drzwi Basi, Kamil Nosel musiał skradać się przez piwnicę. Mimo jego starań Basia nie otworzyła drzwi. Dlatego we wtoeek czekała nas kumulacja! ZET Kurier miał pojechać z kolejną dostawą, a w walizce miał tym razem, aż 4 000 złotych od Radia ZET.

We wtorek przenieśliśmy się do Szczecina. ZET Kurier pojawił się dziś u Ewy ze Szczecina.Położył walizkę przed drzwiami, w Radiu ZET zabrzmiał dzwonek i... drzwi pozostałe zamknięte! Ewa niestety nie zgarnęła 4 000 zł od ZET Kuriera. Ta sytuacja sprawiła, że walizka, w której Kamil Nosel trzyma pieniądze, jeszcze bardziej zwiększyła swoją wartość. W kolejną podróż pojechał już z 5 000 złotych!

Środa, to dostawa ZET Kuriera do Małgorzaty ze Świecia. ZET Kurier zakradł się niczym ninja i postawił walizkę przed drzwiami. Na antenie Radia ZET zabrzmiał dzwonek i... drzwi pozostały zamknięte!
Małgorzata dostała gadżety od Radia ZET na pocieszenie, a ZET Kurier rusza w kolejną trasę! Towarzyszące naszej zabawie emocje zaczęły być naprawdę potężne. Tym razem Kamil Nosel uważnie dzierżył w swojej walizce, aż 6 000 złotych!

Nastał czwartek, a ZET Kurier pojawił się u Asi ze Zgierza. Niestety tutaj również pocałował klamkę. Asia nie otworzyła drzwi naszemu radiowemu kurierowi. Tym samym zwiększyła kwotę w magicznej i coraz cięższej walizce ZET Kuriera! 

Największa kumulacja u ZET Kuriera? Kto "rozbił bank"?

Wyruszając na piątkową dostawę, ZET Kurier miał przy sobie, aż 7000 złotych. Przypomnijmy, że według zasad naszej zabawy, które opisaliśmy tutaj, aby wygrać te pieniądze wystarczy, między innymi, otworzyć drzwi. ZET Kurier dojechał pod kolejny adres osoby, która zamówiła dostawę na radiozet.pl. Zostawił walizkę na wycieraczce. W Radiu ZET zabrzmiał dzwonek i zaczęło się odliczanie. W pewnym momencie klamka się poruszyła! Udało się i Sylwester z Leoncina dzięki swojej ukochanej małżonce Joannie zgarnął 7000 złotych od ZET Kuriera. Zwycięzca obiecał swojej żonie wyjazd życia do sanatorium. Chyba nie dało się lepiej rozpocząć weekendu.

ZET Kurier. Jak wygrać pieniądze?

Chcecie być, jak nasi zwycięzcy? Chcecie, by ZET Kurier przyjechał z walizką pełną pieniędzy również do Was? Nic prostszego! Wystarczy, że zajrzycie tutaj. Na radiozet.pl stworzyliśmy specjalny formularz, gdzie możecie zgłaszać się do zabawy. Wyjaśniliśmy tam też wszystkie szczegóły naszej zabawy.