Zamknij

Ależ to są emocje! W Radiu ZET kontynuujemy spełnianie marzeń!

Jan Kwietniewski
24.11.2020 11:03
Ależ to są emocje! W Radiu ZET kontynuujemy spełnianie marzeń!

Już ponad tydzień w Radiu ZET spełniamy marzenia. Dzieje się tyle i uszczęśliwiamy tylu słuchaczy, że można coś przegapić. Dużo lepiej jednak nie opuścić niczego i po prostu słuchać Radia ZET. Jeśli jednak coś Wam umknęło, to prezentujemy podsumowanie ostatnich spełnionych przez nas marzeń.

Radio ZET Spełnia Marzenia: lista spełnionych marzeń 20 listopada

W piątkowy poranek zaczęliśmy z przytupem. Ekipa Dzień Dobry Bardzo zadzwoniła do Uli z Podkarpacia. Nasza Słuchaczka marzyła  o tym, by polecieć balonem i zabrać ze sobą swojego wnuczka. Chłopiec widział kiedyś, jak to wygląda, będąc w Olsztynie. Jego babcia bardzo chciała spełnić jego marzenie. Urszula napisała nam na RadioZET.pl, że za chwilę czekają ją 60 urodziny, więc może byłaby to dobra okazja, żeby wreszcie wsiąść z wnuczkiem do upragnionego balonu.

Ale na tym nie poprzestaliśmy. Potem na antenie Radia ZET mogliście słuchać Siły Muzyki, którą prowadził Michał Adamski. Tutaj też Radio ZET spełniło marzenie! Na RadioZET.pl napisała do nas Ewelina z Lublina. Jednak to marzenie było nietypowe. Nasza Słuchaczka chciała sprawić niespodziankę komuś innemu. O co dokładnie chodziło? Syn kobiety uczy się w szkole 300 kilometrów od domu. Rodzice jego kolegi z klasy, co weekend, przygarniają do siebie kilku chłopców z bursy. Zepsuła im się jednak zmywarka. Nasz Słuchaczka marzyła o tym, by sprezentować im nowy sprzęt. 

Kiedy naszą antenę, antenę Radia ZET, przejęli niezastąpieni Ewelina i Damian, czyli Uważam ZET, mieliśmy przyszykowaną jeszcze jedną niespodziankę. Używając specjalnego formularza na RadioZET.pl nasz Słuchacz Krystian z Tłuszczu napisał nam, o czym marzy. Mężczyzna chciał sprawić niespodziankę swojej świeżo poślubionej żonie. Jego wybranka jest w ciąży i przebywa na zwolnieniu z pracy. Znalazła jednak czas, by studiować zaocznie kosmetologię i dodatkowo dorabiać, robiąc paznokcie.

Czego potrzebował? Chciał, by jego żona mogła pracować w lepszych warunkach. Potrzeba do tego było stolika do manicure z pochłaniaczem. Taki sprzęt odpowiada za wciąganie pyłków z paznokci i zapachu lakierów. Te substancje nie służą żonie Krystiana z uwagi na jej stan. A skoro Radio ZET spełnia marzenia.... to spełniliśmy i to! Ewelina i Damian zadzwonili do Krystiana i przekazali fantastyczną nowinę na żywo na antenie Radia ZET.

Radio ZET Spełnia Marzenia: lista spełnionych marzeń 23 listopada
W poniedziałek na Dzień Dobry Bardzo ekipa poranka spełniła piękne marzenie naszej Słuchaczki Niny, która na radiozet.pl napisała o tym, że jej marzeniem jest nowa, profesjonalna wyrzynarka, dzięki której własnoręcznie mogłaby tworzyć budy dla bezdomnych piesków. Obok tego marzenia nie mogliśmy przejść obojętnie i z wielką radością przyczynimy się do tego szlachetnego dzieła. Mocno trzymamy kciuki za Ninę i jej projekt. Mamy nadzieje, że uda jej się stworzyć dom dla co najmniej kilkudziesięciu psów.

23 listopada spełniliśmy jeszcze dwa marzenia. Michał Adamski — gospodarz dziennego pasma Siła Muzyki na swe prezenterskie barki wziął marzenie numer 2. Słuchaczka Kasia na radiozet.pl napisała do nas, że jej marzeniem jest wspólne spędzenie czasu ze swoją 15-letnią córką Julią podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej — takiej z prawdziwego zdarzenia w towarzystwie makijażystów i stylistów. 

Ostatnim spełnionym marzeniem w poniedziałek 23 listopada było marzenie Ani z Nowych Tłoków, która od dłuższego czasu bardzo chciała sprawić radość swojemu kochanemu mężowi. Spełnianie marzeń swoich najbliższych jest równie piękne. 

Napisz nam, o czy marzysz [ZGŁOŚ SWOJE MARZENIE]

Stało się już niepisaną tradycją, że Radio ZET co roku spełnia marzenia słuchaczy. W tym roku jest podobnie, a akcja spełniania marzeń potrwa aż do Świąt Bożego Narodzenia. Schemat zgłoszeń w porównaniu z poprzednimi edycjami pozostaje bez zmian. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy słuchać Radia ZET, a swoje marzenie zgłosić na dedykowanej podstronie akcji i opisać, dlaczego właśnie Twoje marzenie powinno zostać spełnione.