Zamknij

Alicja Majewska w Radiu ZET: „W 1968 roku byłam laureatką festiwalu piosenki radzieckiej – to jest NIEPRAWDA” [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
02.04.2019 14:30
Alicja Majewska w Radiu ZET: „W 1968 roku byłam laureatką festiwalu piosenki radzieckiej – to jest NIEPRAWDA” [WIDEO]
fot. Radio ZET

Nie są rodziną, choć coś jest na rzeczy, bo gdy usiedli obok siebie w studiu Radia ZET, by porozmawiać, to strasznie rzuca się na oczy ich nad mimiczność i nad gestykulacje. Zobacz najnowszy wywiad Szymona Majewskiego z Alicją... również Majewską.

 

Druga część rozmowy Majewskich zaczęła się od spojrzenia wstecz na polską scenę artystyczną. Sopot, Opole teraz, a kiedyś — co się stało w międzyczasie i które czasy były najfajniejsze dla artystów?

 

Ostatni fragment wywiadu zdominowali internauci, którzy jak co tydzień zaskakują gości Szymona swoimi odważnymi pytaniami. Na co Alicja Majewska zwraca uwagę przy nowo poznanej osoby? Gdyby Pani Alicja była zupą, to jaką? Za co Pani Alicja jest najbardziej wdzięczna w swoim życiu? Na te i inne, odważniejsze pytania internautów odpowiedź w trzeciej części rozmowy Szymona.

 

Nie Mam Pytań, w każdą niedzielę w Radiu ZET!

Szymon Majewski co tydzień do studia Radia ZET zaprasza ciekawego gościa. Do słuchania autorskiej audycji Szymona „Nie Mam Pytań” zapraszamy w każdą niedzielę od godziny 19:00.

Posłuchaj i zobacz więcej wywiadów z gwiazdami. Dodajmy, że wszystkich rozmów Szymona można też posłuchać w naszej aplikacji w zakładce „Podcasty".

Radio ZET/TP