Zamknij

Andrzej Krzywy gościem Radia ZET. De Mono pojawi się na TOP OF THE TOP Festival Sopot [WIDEO]

Piotr Krajewski
16.08.2017 16:45
Andrzej Krzywy gościem Radia ZET. De Mono pojawi się na TOP OF THE TOP Festival Sopot [WIDEO]
fot. Radio ZET

W poniedziałek Damian Michałowski i Marcin Wojciechowski gościli w studiu Andrzeja Krzywego. Lider De Mono zdradził nieco więcej szczegółów na temat występu podczas tegorocznej edycji TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017. Zobaczcie wideo!

 

Zespół De Mono będzie częścią dwóch wydarzeń w trakcie tegorocznej edycji. Kultowa grupa wystąpi w Operze Leśnej zarówno podczas piątkowego koncertu „#ilove… Największe przeboje o miłości”, jak i sobotniego „#idance… Morze przebojów”. Oba koncerty rozpoczną się o godz. 19:30.

„Będzie się działo. Opera Leśna to kultowe miejsce, w którym działo się przez tyle lat tak dużo. Wystąpimy dwa razy. W piątek przepiękny koncert z piosenkami o miłości, a w sobotę kolejny koncert, podczas którego zagramy swój jubileuszowy recital z okazji 30-lecia. Wyjątkowy, akustyczny. Serdecznie Państwu polecam!” – zdradził Andrzej Krzywy na antenie Radia ZET.

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

W tym roku impreza będzie podzielona na trzy dni, podczas których odbędą się koncerty „#ilove… Największe przeboje o miłości” i „#idance… Morze przebojów” oraz wieczór kabaretowy „#KabareTOP”. Na scenie Opery Leśnej pojawi się blisko pięćdziesięciu znakomitych artystów, w tym Margaret. Zobaczcie wideo z jej odwiedzin w Radiu ZET.

Dwa pierwsze dni festiwalu będą transmitowane na antenie telewizji TVN. Radio ZET jest jednym z patronów medialnych festiwalu. Więcej szczegółów o artystach i biletach znajdziecie tutaj.

RadioZET.pl/PK