Zamknij

Anja Rubik w Radiu ZET: "Jestem załamana niewiedzą polaków o seksie" [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
14.05.2018 11:32
Anja Rubik w Radiu ZET: "Jestem załamana niewiedzą polaków o seksie" [WIDEO]
fot. Szymon Majewski

13 maja w Radiu ZET doszło do kolejnego spektakularnego wywiadu! Jak co niedzielę, po godz. 18:00 Szymon Majewski rozmawia z gwiazdami w imieniu słuchaczy Radia ZET. W tym tygodniu spotkał się z Anją Rubik — pogadali o początkach jej kariery, o światowych wybiegach. O tym, jak to jest, gdy ma się naście lat i chce się zostać modelką, a także o seksie i o edukacji seksualnej. W wywiadzie także o Polsce i myśleniu o niej z bliska i daleka. Zobacz podzielony na 3 części najnowszy wywiad Szymona.

 

W drugiej części wywiadu o tym, że nasza Polska modelka bardzo lubi boks, a jeszcze bardziej podnoszenie ciężarów. Okazuje się też, że jest mistrzynią w pieczeniu ciast, a jej wypiekiem popisowym jest bananowiec. Anja odniosła się też do tego, jak bardzo ważny dla modelki jest wybór fotografa - "to ja decyduje przed kim się rozbieram" - mówi o nagich sesjach Anja Rubik:

 

W trzeciej części Anja odnosi się do seksualności Polaków. Mówi o tym, że większość 18 latków wie bardzo mało lub prawie nic o antykoncepcji i o tym, że nie ma żadnej wiedzy o swoich narządach rozrodczych. Modelka mówi także szczegółowo o filmikach w ramach kampanii edukacji seksualnej SEXED PL:

 

Szymon Majewski co niedzielę do Radia ZET zaprasza ludzi ze świata kultury, sztuki i telewizji. Wszystko po to, aby nasi słuchacze mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej strony. Zobacz inne ekskluzywne wywiadu naszego brodatego dziennikarza.

Warto Rozbawiać w Radiu ZET! W każdą niedzielę o 18:00