Zamknij

Ariana Grande 10 października w Berlinie. Wygraj wyjazd na jej koncert [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
03.10.2019 16:57
Ariana Grande w Berlinie 2019. Wygraj bilety na jej koncert
fot.

Poleć do Berlina na koncert Ariany Grande! Od 3 do 7 października na Facebooku Radia ZET miłośnicy amerykańskiej wokalistki staną przed świetną okazją zdobycia podwójnych biletów na październikowy koncert jednej z czołowych wokalistek muzyki POP. Sprawdź szczegóły i dowiedz się jak wygrać bilety na koncert Ariany Grande.

Ariana Grande w Berlinie 2019. Wygraj podwójne bilety na jej koncert [JAK WYGRAĆ?]

3 października 2019 roku na Facebooku Radia ZET zamieściliśmy post konkursowy, w którym można zgłosić się do walki o podwójne bilety na październikowy koncert Ariany Grande. Co należy zrobić, aby wygrać bilety na koncert Ariany Grande? Trzeba wejść w post konkursowy i w komentarzu przekonać nas, że to właśnie Ty jesteś największym fanem amerykańskiej wokalistki — Ariany Grande.

 

Nagrodą główną w naszym konkursie są 2 bilety na koncert Ariany Grande w Berlinie + przejazd w obie strony — koncert odbędzie się 10 października 2019 roku (czw.) w Berlinie w Mercedes-Benz Arena. Warto dodać, że w naszej zabawie nie będzie przegranych. Dla tych, którym w naszej zabawie powinie się noga, przygotowaliśmy tzw. nagrody pocieszenia, w skład, w których wchodzi pełna dyskografia Ariany Grande. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie zabawy i usłyszysz w Radiu ZET. Powodzenia. Dobrej zabawy!