Zamknij

Arłamów: 13 listopada specjalne wydanie programu Beaty Tadli [SZCZEGÓŁY]

Redakcja
09.11.2021 15:44
Arłamów: 13 listopada specjalne wydanie programu Beaty Tadli [SZCZEGÓŁY]
fot. Arłamów

13 listopada w sobotę będziecie mogli posłuchać specjalnego wydania programu Radia ZET, które prosto z Arłamowa poprowadzi Beata Tadla. Sprawdź więcej szczegółów.  

Arłamów to miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie bieszczadzkim, w gminie Ustrzyki Dolne, gdzie znajduje się wyjątkowy hotel. Obiekt zlokalizowany jest na skraju trzech rezerwatów, w środku lasu blisko natury, w otoczeniu przyrody i zwierząt.

Arlamow-Jesien-2021-76

Beata Tadla w każdą sobotę prowadzi weekendowy magazyn w Radiu ZET. W programie inspiruje Słuchaczy do dobrego i ciekawego życia. Podpowiada jak spędzać weekend, co przeczytać, obejrzeć lub co przyrządzić na obiad. Przepis na udany weekend usłyszycie w Radiu ZET w sobotę, między godz. 10:00 a 13:00.

Hotel Arłamów to miejsce, w którym promowana jest aktywność fizyczna i zdrowy styl życia. Filozofia hotelu ArłaMOVE, umożliwia aktywne spędzanie czasu w bliskim otoczeniu natury. Wszystko  dzięki wyjątkowej lokalizacji i nieograniczonym możliwościom zaplecza sportowego.

W hotelu można uprawiać 33 dyscypliny sportowe na 235 ha. Centrum sportowe to miedzy innymi 2 pełnowymiarowe stadiony piłkarskie, boiska zewnętrzne i wewnętrzne do sportów drużynowych, korty do sportów rakietowych, siłownie stacja narciarska i lodowisko, pole golfowe, ścianka wspinaczkowa, strzelnica i ośrodek jeździecki.

arlamowe