Zamknij

Babski Weekend z Radiem ZET: Tak dopieściliśmy nasze Słuchaczki [RELACJA]

Tomasz Pietrzyk
11.03.2019 15:18
Babski Weekend z Radiem ZET: Tak dopieściliśmy nasze Słuchaczki [RELACJA]
fot. Radio ZET

Babski Weekend z Radiem ZET zakończony! Nasze Słuchaczki dopieszczone, wymasowane i bogatsze o nowe uzupełnione garderoby. Wraz z Agnieszką Kołodziejską spędziły wspaniały weekend pełen wrażeń i relaksu. Zobacz zdjęcia z najgłośniejszego Babskiego Weekendu w Polsce.

 

Babski Weekend z Radiem ZET 2019:

Co roku na antenie Radia ZET startuje konkurs, dzięki któremu każda słuchaczka staje przed szansą na zabranie swojej przyjaciółki na niezapomniany babski wypad do Term w Uniejowie.

Cała zabawa zaczyna się od wysłania przez formularz konkursowy wspólnego zdjęcia i opisania go w ciekawy sposób. Potem, spośród tysięcy zgłoszeń, Agnieszka Kołodziejska — gospodarz dziennego pasma „Siła Muzyki”, przebiera w zgłoszeniach i powołuje babską elitę, z którą wspólnie zaszaleje i odpocznie.

Na miejscu na Słuchaczki Radia ZET czekają dopieszczające zabiegi, 1200 złotych w gotówce na powiększenie swoich garderób, kąpielowe zestawy i kosmetyki, vouchery na zakupy w salonach Gatta, uroczysta kolacja oraz niezapomniana zabawa do białego rana w klubie. 

Warto dodać, że podczas Babskiego Weekendu, dziewczyny oddają się w ręce profesjonalnych stylistów i wizażystów. Ich spektakularne metamorfozy możesz zobaczyć w galerii poniżej.

 

To, co działo się na Babskim Weekendzie z Radiem ZET, można było też podejrzeć na naszych kanałach społecznościowych — Instagramie i Facebook'u.
Wszystkie zwycięskie zgłoszenia możesz zobaczyć na podstronie konkursu.