Zamknij

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras w Radiu ZET [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
28.12.2017 12:18
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras w Radiu ZET [WIDEO]
fot. Radio ZET

Bajm szykuje się do Jubileuszowej Trasy Koncertowej 40-lecia na scenie. Wcześniej Beata Kozidrak wystąpi na sylwestrowej imprezie "Warszawa - Stolica Sylwestra 2017". O przygotowaniach do tych dwóch wydarzeń opowiedzieli Mateuszowi Ptaszyńskiemu i Marcinowi Sońcie.

 

Na sylwestrowej imprezie w Warszawie zagra też Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Ewelina Lisowska czy Kombii. Zagraniczną gwiazdą wieczoru będzie jamajski artysta OMI. Wśród wykonawców znajdą się też uczestnicy programów telewizji TVN, a imprezę poprowadzą Agnieszka Woźniak-Starak, Patricia Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Olivier Janiak, Filip Chajzer czy Tomasz Florkiewicz z Radia ZET! Blisko pięciogodzinna zabawa na placu Bankowym rozpocznie się punktualnie o godz. 19.

Beata Kozidrak zapowiedziała, że na imprezie "Warszawa - Stolica Sylwestra 2017" usłyszymy największe hity Bajmu i kilka piosenek z ostatniej solowej płyty Beaty. Występ wokalistki będzie podzielony na trzy części - w pierwszej wystąpi z chórem Sound N’ Grace; w drugiej części zaśpiewa z Piorem Cugowskim; w trzeciej - po raz pierwszy z Kayah! 

W przyszłym roku Bajm zapowiedział gigantyczną trasa: w pierwszej fazie – mniejsze miejscowości, w których nigdy Bajm nie koncertował lub był tam bardzo dawno temu. Później kilka widowisk w największych miastach. Powstaje już specjalna scenografia, scena, wizualizacje i remiksy hitów. Wkrótce ma się też ukazać dwupłytowy album z przebojami i nowymi utworami.

rokl.