Zamknij

Beata Tadla porwała do tańca Mateusza Ptaszyńskiego i wytańczyła program w Radiu ZET [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
11.01.2019 11:21
Beata Tadla porwała do tańca Mateusza Ptaszyńskiego i wytańczyła program w Radiu ZET [WIDEO]
fot. Radio ZET

Laureatka 8. edycji "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami" dała czadu i zaskoczyła naszych prezenterów! Podczas porannej audycji Dzień Dobry Bardzo wstała i porwała do tańca zza radiowej konsoli Mateusza Ptaszyńskiego. 

 

Można śmiało napisać, że chyba tym oto sposobem Beata wytańczyła sobie program w Radiu ZET. Z przyjemnością ogłaszamy, że Beata na naszej antenie zatańczy jeszcze nie raz. Od 12 stycznia program "To właśnie weekend" do posłuchania w każdą sobotę od 10:00 do 13:00.

W audycji nie zabraknie ciekawych wywiadów, wspaniałych bohaterów i inspirujących historii. Beata Tadla będzie prowadziła rozmowy koncentrujące się wokół codziennych tematów i najważniejszych wydarzeń.

 

Współpraca z Radiem ZET to zapowiedź przygody, tym bardziej fascynującej, że radio to moja pierwsza zawodowa miłość, która nie wygasła. Radio to prywatny, wręcz intymny kontakt ze słuchaczem, cieszę się, że będę mogła nawiązywać taką relację właśnie w Zetce. Chciałabym dzielić się z ludźmi dobrą energią - moją i moich gości, namawiać do lepszej jakości życia, do lepszego kontaktu z otoczeniem, bez złych emocji” – mówi Beata Tadla.