Celine Dion 5 lipca w Londynie. Wygraj bilety na jej koncert [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
25.06.2019 16:44
Celine Dion
fot. mat. pras.

Dla wielu fanów muzyki koncert słynnej Celine Dion to istne marzenie. Dlatego od 25 czerwca w Radiu ZET wszyscy miłośnicy kanadyjskiej wokalistki staną przed świetną okazją zdobycia podwójnych biletów na lipcowy koncert jednej z czołowych wokalistek w historii muzyki. Sprawdź szczegóły i dowiedz się jak wygrać bilety.

Celine Dion w Londynie 2019. Wygraj podwójne bilety na jej koncert

Od 25 do 28 czerwca w Radiu ZET do zdobycia podwójne bilety na koncert Celine Dion. Legendarna wokalistka wystąpi w Londynie już 5 lipca. Będzie to koncert w ramach festiwalu British Sumer Time. Specjalnymi gośćmi koncertu będą – Josh Groban i Claire Richards. Celine Dion zapowiedziała, że w samym centrum stolicy Anglii zaprezentuje swoje największe przeboje.

Co trzeba zrobić, aby WYGRAĆ bilety? To banalnie proste! Wystarczy, że będziesz słuchał uważnie Radia ZET i na hasło prowadzącego dodzwonisz się do naszego studia (nr 321 321 321), gdzie w walce o bilety zmierzysz się z drugim słuchaczem w zabawie prawda/fałsz. Pytania dotyczyć będą wiedzy na temat wokalistki. Czekamy na Wasze telefony i życzymy powodzenia!

Nagrodą główną jest 2-osobowy wyjazd na koncert Celine Dion do Londynu. W skład nagrody głównej wchodzą także bilety samolotowe, bilety na koncert, hotel, transfery na miejscu (z lotniska/na lotnisko oraz z koncertu/na koncert).

Warto dodać, że w naszej zabawie nie będzie przegranych. Przygotowaliśmy tzw. nagrody pocieszenia. W ich skład wchodzą zestawy płyt Celine Dion:

  • - A New Day Has Come
  • - D’Eux
  • - D’elles 
  • - Falling Into You
  • - Let’s Talk About Love