Olaf Lubaszenko w Radiu ZET: "Chłopaki Nie Płaczą 2"? Powstał już pomysł na kontynuację polskiej komedii [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
31.01.2018 10:07
Olaf Lubaszenko w Radiu ZET: "Chłopaki Nie Płaczą 2"? Powstał już pomysł na kontynuację polskiej komedii [WIDEO]
fot. Radio ZET

Popularny aktor i reżyser Olaf Lubaszenko na antenie Radia ZET w programie Kamili Terpiał i Romka Osicy przyznał, że powstał pomysł o stworzeniu kontynuacji II części polskiej komedii "Chłopaki Nie Płaczą". Zobacz wideo z wtorkowej audycji "Popołudnie z Radiem ZET".

 

Przypomnijmy, że bohaterami filmu są dwaj młodzi przyjaciele: skrzypek Kuba (Maciej Stuhr) i Oskar (Wojciech Klata), którzy przez przypadek zostają wplątani w aferę z gangsterami. 

W dalszej części rozmowy, redaktorzy popołudniowego pasma poruszyli temat związany z popraciem Bronisława Komorowskiego przez aktora. Jak mówi Olaf - popieranie nie przynosi pozytywnych skutków, artysta powinien wspierać akcje charytatywne, jednak szanuje swoich kolegów, którzy popierają polityków. Ponadto dodał, że w dzisiejszych czasach nie jest dobrym zjawiskiem, że teraz każdy ma swoją stronę polityczną.

 

„Popołudnie z Radiem ZET” prowadzą Kamila Terpiał i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku, między godz. 15:00 a 18:00 w programie na żywo muzyka, artyści oraz goście ze świata polityki.