Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cleo na żywo w Radiu ZET zaprezentowała premierowo singiel "Dom" [WIDEO]

08.11.2019 19:46

Cleo, na żywo na antenie Radia ZET, zaprezentowała w piątek 8 października 2019 swój najnowszy utwór "Dom" i opowiedziała o kulisach jego powstania. Kompozycja jest hołdem dla zmarłej babci artystki.

Premiera singla "Dom" Cleo w Radiu ZET

Wokalistka zdradziła m.in. podczas rozmowy, że piosenka jest dla niej niezwykle ważna, bo napisała ją po stracie swojej babci:

"

Było to dla mnie dość emocjonalne przeżycie, mocne przeżycie, ponieważ byłam na koncertach w Stanach Zjednoczonych i dowiedziałam się o śmierci babci właśnie tam. Po koncercie zeszłam ze sceny, zadzwonili rodzice i wtedy poczułam taką pustkę i taką niesamowitą... taka byłam sparaliżowana, że jestem tak daleko od domu i ta świadomość, że jestem tak daleko od domu i nie mogę być przy niej, w momencie kiedy odchodzi było dla mnie takie piorunująco mocne.  "

W nowej piosence "Dom", stworzonej wspólnie z Donatanem i Robertem Lewandowskim, wokalistka wraca w pewien sposób do klimatów folkowych, z których zasłynęła kilka lat temu, przy okazji przeboju "My Słowianie". W nowym utworze można także usłyszeć wokale słynnego zespołu ludowego „Mazowsze”. 

Oceń