Zamknij

Comic Con Warszawa 2017: Zgarnij bilety i spotkaj się z gwiazdami filmów "Harry Potter", czy serialu "Sherlock"

Tomasz Pietrzyk
17.11.2017 11:21
Comic Con Warszawa 2017: Zgarnij bilety i spotkaj się z gwiazdami filmów "Harry Potter", czy serialu "Sherlock"

Warsaw Comic Con rozpoczyna się już 24 listopada. W Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Podczas trzech dni imprezy można spotkać największe gwiazdy światowego kina, a także zdobyć niepowtarzalne gadżety z ulubionych produkcji. Włącz Radio ZET już teraz, słuchaj uważnie i wygraj rodzinne zaproszenie dla 4 osób na targi Comic Con wraz z noclegiem dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci ze śniadaniem i parkingiem w 4* hotelu Holiday INN w Józefowie (od soboty, 25.11 - do poniedziałku, 27.11).

Warsaw Comic Con Fall Edition 2017 odbędzie się w dniach 24-26 listopada w Nadarzynie. I to tam czekać na Ciebie będą specjalne stoiska związane z serialami i komiksami. Na miejscu czekać będzie sporo atrakcji. W Ptak Warsaw Expo zobaczycie świetnie wystylizowanych na Waszych ukochanych bohaterów ludzi za sprawą strefy cosplay. 

- Pierwszą edycję Warsaw Comic Con 2017 odwiedziło 47 tysięcy osób, a festiwal swoją obecnością uświetnili światowej sławy aktorzy, Gwiazdy seriali takich jak Gra o Tron, Breaking Bad, Pamiętniki Wampirów, Teen Wolf oraz The 100. Jeszcze w tym roku – w dniach 24-26.11 - planujemy powtórzyć - czy raczej: PRZEBIĆ! - sukces poprzedniej edycji! - zapowiadają organizatorzy. 

Źródło: materiały promocyjne.