Daniel Qczaj Kuczaj w Radiu ZET: "Mam w sobie dużo pesymizmu wyniesionego z domu" [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
07.06.2019 16:14
Daniel Qczaj Kuczaj
fot. Radio ZET

Daniel Qczaj Kuczaj — znany trener fitness uwielbiany przez Polki 7 czerwca był gościem porannej audycji „Dzień Dobry Bardzo”. Qczaj na antenie zaskoczył wszystkich Słuchaczy! Nie dość, że zatrzymał ruch na polskich ulicach namawiając kierowców do tego, aby wysiedli ze swoich aut, to jeszcze pochwalił się swoim musicalowym talentem i zaśpiewał znaną piosenkę z musicalu „Metro”. 

 

Qczaj w Radiu ZET. Przepis na idealny, aktywny poranek

Podstawowe, ważne pytanie: Jak rozpocząć dzień z dobrym samopoczuciem? To pytanie, na które odpowiedzi szukał chyba każdy z nas. O cenne rady poprosiliśmy popularnego trenera fitness. Przepis na idealny poranek według Qczaja jest bardzo prosty, ale wymaga trochę odwagi. Szczególnie dla tych, którzy kochają ciepło. 
„Wstaje rano i muszę dojść do siebie... wstaję, przeciągam się i używam moich paru przyrządów do rozruchu, potem wchodzę pod zimny prysznic. Najważniejsze, aby rano dopłynęła krew. Dobrym uzupełnieniem będzie taniec przy muzyce Radia ZET” - radził słuchaczom Radia ZET Daniel Qczaj Kuczaj.

Daniel Qczaj Kuczaj. Kim jest? [WZROST, INSTAGRAM, WIEK]

Qczaj: „Marzę, aby wydać swój singiel”

Daniel Qczaj Kuczaj podczas rozmowy na Dzień Dobry Bardzo opowiedział o tym, jak od małego był zniechęcany do zrobienia czegokolwiek. Jak sam przyznaje w rozmowie z Radiem ZET — jeszcze parę lat temu nie był taki jak teraz: 

„Mam w sobie dużo pesymizmu wyniesionego z domu. Szczególnie pesymizmu z cyklu „Eee, nie uda Ci się! Pewnie i tak nie wygrasz!”. Ja zawsze z tym walczyłem i przez to robiłem wiele rzeczy na przekór”.

M.in. dzięki temu poszedł na casting do musicalu w reżyserii Janusza Józefowicza, gdzie starał się o rolę Romea... niestety ze względów wizualnych jej nie dostał, ale za to otrzymał rolę śpiewaną. Swoim aktorskim talentem pochwalił się na antenie przed milionem słuchaczy. 

W dodatku Qczaj powiedział, że jego marzeniem jest wydanie piosenki, która będzie nakręcać ludzi do życia, będzie codziennym treningiem motywacyjnym. Zobaczcie i posłuchajcie sami.